Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodatkowe sposoby na drobne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dodatkowe sposoby na drobne (/Temat-Dodatkowe-sposoby-na-drobne-87946)



Dodatkowe sposoby na drobne - vankosiara - 23-03-2014 00:58

Mój kolega zainteresował się pytaniem (w sumie ja też Big Grin) jak można sobie dorobić dodatkowe 200-300zł na miesiąc. PPA odpada (bo już zarabiam Xpokerface).
Najlepiej coś prostego i mało do poświęcania czasu. Myślałem na subskrypcjami sms, bo to jest stosunkowo łatwe tylko nie wiem jak zacząć. Ostatnio poświęciłem na spam godzinę i miałem tylko 4 kliki więc nie było fajnie. Chciałbym też widzieć wypłaty z tego serwisu jeżeli to jakaś nowość.

Oczywiście poleci reje z reffa.


Odp: Dodatkowe sposoby na drobne - casualsprojects - 23-03-2014 01:05

do subskrypcji polecam FireSub, programy fajne, i jakas taka wieksza pewność, że się szybko nie zescami.
To projekt FireMedia - "tych" od FireCash, FireCPA, FireCenter.
Napisz na gg: 44118687 to ci pomogę i odpowiem na pytania Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Dodatkowe sposoby na drobne - vankosiara - 23-03-2014 01:41

O FireSub wiem, na pewno się nie zescamią, Kiljan by zabił jakby ktoś podrzucił pomysł nie wypłacania ludziom Lol


RE: Dodatkowe sposoby na drobne - Liromir - 23-03-2014 01:55

do spamowania polecam instanter, tylko że tam jest spora konkurencja w gimbusiarskich spamerach, jak smski to hotcash - tutaj polecam fanpage.


RE: Dodatkowe sposoby na drobne - vankosiara - 23-03-2014 02:06

Z fp 11k dałoby się coś wyciągnąć?
Gimbusiarska tematyka lecz jest martwy, mały ruch.


Dodatkowe sposoby na drobne - Admin - 23-03-2014 06:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.