Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzięki Zarabiam.com :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dzięki Zarabiam.com :) (/Temat-Dzieki-Zarabiam-com-87942)



Dzięki Zarabiam.com :) - GoodLecki - 22-03-2014 23:35

[Obrazek: Thanks_zarabiam.jpg]
HuhHuhHuhHuhHuhHuh


RE: Dzięki Zarabiam.com - Admin - 22-03-2014 23:39

gratki Smile pochwal się jaki to cel był ? Smile


RE: Dzięki Zarabiam.com :) - Symbian - 23-03-2014 00:06

Weekend, pewnie chłopak pobalował %% Lol za hajs z neta


RE: Dzięki Zarabiam.com :) - GoodLecki - 23-03-2014 00:26

Najpierw miałem przed ziomkiem ośmieszyć forum jako miejsce z nie efektownymi groszowymi metodami zarobkowymi, bo tak się podniecał jak o nim mówił że aż to irytowało. Potem on zniknął stąd a ja dalej drążyłem Smile Najpierw były proste cele np. z każdego serwisu chociaż te 100$ które okazały banałem więc założyłem konkretną sumę X do której miałem nie dotrwać, aby najmniej osiągnąć na koniec roku a osiągnąłem dziś o godz 23:33 Big Grin Robiłem jak automat i nawet nie liczyłem zarobków (zresztą moim zdaniem to nawet przeszkadza) ale dziś podliczyłem sobie 6 mies. i powiem jedno "W dniu dzisiejszym to przestał być dodatkowy zarobek a namacalna część budżetu" he Big Grin I pomimo że część osób mnie wkurza, nie które gg to istny dom wariatów a jak chce coś ja to mur, jednak patrząc na ogół forum to właśnie dzięki targetowi z niego jestem na prawdę zadowolony za co wam dziękuje bardzo i to szczerze Big Grin