Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie obecnie najlepiej wyjechać za granicę ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Gdzie obecnie najlepiej wyjechać za granicę ? (/Temat-Gdzie-obecnie-najlepiej-wyjechac-za-granice-87925)

Strony: 1 2


Gdzie obecnie najlepiej wyjechać za granicę ? - mikolaj90 - 22-03-2014 16:55

Siemano Smile

Obecnie jeszcze się uczę ale w przyszłości chciałbym wyjechać za granicę do pracy. Gdzie wobec Was opłaca się wyjeżdżać po pracę ? Zapraszam do dyskusji Smile


RE: Gdzie obecnie najlepiej wyjechać za granicę ? - allah - 22-03-2014 17:01

myślę że Niemcy / Anglia ;d


RE: Gdzie obecnie najlepiej wyjechać za granicę ? - Rafiks1992 - 22-03-2014 17:18

jesli chcesz blisko to niemcy/anglia/holandia a jak cos dalej to ja np bardzo chetnie wyjechalbym do norwegii bo tam maja bardzo dobre zycie


RE: Gdzie obecnie najlepiej wyjechać za granicę ? - Yogii - 22-03-2014 17:20

to zależy co chcesz robić......
myć kible, montować rusztowania, pisać programy czy spawać podwodne konstrukcjeWink


RE: Gdzie obecnie najlepiej wyjechać za granicę ? - mikolaj90 - 22-03-2014 17:51

Ogółem uczę się jako elektryk ale nie wiem czy będę pracował w tym zawodzie. Jak będę pracował to nie wiem ale ogółem zarobki np. w Holandii są bardzo interesujące.


RE: Gdzie obecnie najlepiej wyjechać za granicę ? - SureQ - 22-03-2014 19:29

Jedz do krajów skandynawskich , tam dniówki są MEGA nawet praca fizyczna u nich jest wyższa niż u nas urzędowa.

Tylko weź odrazu cały bagażnik konserw bo żarcie jest zajebiście drogie.

Mój kolega mówił że za bochenek chleba 25zł Big Grin


RE: Gdzie obecnie najlepiej wyjechać za granicę ? - Yogii - 23-03-2014 10:26

duzo zarabiasz to duzo wydajesz.....

i jak przeliczasz na zlotówki odrazu wszystko tofacepalm bo nie kupisz na nawet papieru toaletowego


RE: Gdzie obecnie najlepiej wyjechać za granicę ? - Scoobyx - 24-03-2014 00:53

Raz słyszałem, że w Norwegii ktoś zarabiał, w przeliczeniu 15k zł, a na utrzymanie miesięcznie wydawał 10k. Zależy jaki kraj i miejscowości. Np. w Londynie zarobki są wysokie, a życie drogie.


Odp: Gdzie obecnie najlepiej wyjechać za granicę ? - piotruss96 - 24-03-2014 07:02

Na poczatek Niemcy, zarabiasz nie najgorzej a jedzienie nie jest jakies drogie chyba ze kupujesz w drogich sklepach.
Potem moze hiszpania ? Kazdy mowi ze kryzys kryzys a kumpel ojca jak pojechal rok temu to juz nie wraca. Pracuje za dobra kase, wiadomo utrzymanie to takie male nie jest ale z wyplaty i tak sporo zostaje no i klimat takze ciekawy Smile

Wysłane z mojego GT-I5510


RE: Gdzie obecnie najlepiej wyjechać za granicę ? - lijon - 26-03-2014 01:06

Japonia