Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! (/Temat-Counter-Strike-Global-Offensive-Zacznij-zarabiac-na-steam-87916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - rr1999 - 02-01-2015 23:33

Nie wiem czemu, jak mam profil publiczny, link wstawiony na csgo lounge i jak próbuje obstawić, dam skiny które chce obstawić bot nie oferuje mi nic. Co zrobic? Big Grin


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Arivi - 03-01-2015 14:59

(02-01-2015 23:33)rr1999 napisał(a):  Nie wiem czemu, jak mam profil publiczny, link wstawiony na csgo lounge i jak próbuje obstawić, dam skiny które chce obstawić bot nie oferuje mi nic. Co zrobic? Big Grin

Mam to samo. Moje skiny warte są 10 centów Tongue. Wie ktoś o co kaman?

edit oo fajeni jeszcze zablokowali mi rynek na 7 dni... steam ma coś z głową chyba


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - damian0507 - 18-01-2015 01:53

Na obstawianiu w CSGL dorobiłem się 14 $ z 0.15 $ lecz większośc straciłem bo niektóre mecze są nieprzewidywalne, trzeba liczyć się z przegraną i obstawiać z głową.


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - wiktor96 - 18-01-2015 13:08

prawa rynku Smile


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Zemix - 20-01-2015 19:54

nie ma co obstawiać 0.15 na drużyne która zapewne w 100% wygra, wtedy nie muszą wam dać nagród najlepiej betować od 1$


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - adex77 - 26-01-2015 13:02

Najlepiej small bety na jakieś drużyny ~30% po 0,50 a powyzej 80% 1-2 euro ;d
Gdyby ktoś chciał to mam skiny w sam raz do obstawiania - 2x ak redline field tested 8 euro, i 2x klucze chroma.


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Koja - 26-01-2015 18:43

Na loungu można sporo zarobić. W cs'a gram od około roku, ale dopiero kilka miesięcy temu dowiedziałem się o tej stronie (csgolounge) W tym czasie zaczynając od około 30centów udało mi się nazbierać ponad 40 dolary, więc nie jest źle Big Grin


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - wiezaawieza - 26-01-2015 21:02

[Obrazek: usnmr7.jpg]

Spóźniłem się z obstawieniem ESC, a mają duże szanse...


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - karol9919 - 26-01-2015 21:18

Teraz nie opłaca się obstawiać meczy ze względu na oddawanie meczy za hajs, lepszy przegrywa z gorszym, tak jak i ataki DDOS na mecze. NIE POLECAM! Szkoda kasy


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - JustinTime - 26-01-2015 21:27

Najlepiej obstawiać turnieje online Smile Katowice się zbliżaja i tam będzie szło się dorobić Smile