Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! (/Temat-Counter-Strike-Global-Offensive-Zacznij-zarabiac-na-steam-87916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - supercola - 07-08-2014 23:24

Kurde, szybciej się nie da ? Trzeba ten miesiąc czekać?! Sad


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Kapka - 19-12-2014 15:41

Jak ktoś chce tanio kupić cs:go to pisac priv Big Grin


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - ciaciek1991 - 19-12-2014 15:48

Ja sie w obstawianie nie bawie Big Grin mam pare stronek gdzie niby mówią jak postawić ale ostatni dużo drużyn sprzedaje mecze i więcej straciłem niż zarobiłem. Tak wiec powolutku sam zbieram na te skiny.


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Kapka - 19-12-2014 15:54

ja wczoraj zaczelem sie bardzije tym bawic jak na razie 3/3 wygrane i ponad 2€ zarobilem


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - ciaciek1991 - 19-12-2014 15:55

Ja mam pecha Big Grin nawet jak postawie na pewniaka to przegram Sad ;D na szczescie takie smieciowe skiny teraz zostaly mi takie po 2-3 ojro ewentualnie za 30 ojro ale tego w zyciu nie postawie, za duze ryzyko na me serce Big Grin a jakbym przegral to eh juz całkiem załamka.


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Kapka - 19-12-2014 15:59

a ja mam farta dopiero postawilem na reason ktore mialo 28% i wygralem Big Grin


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - adskun - 20-12-2014 10:13

trudno wyjść na +


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - ciaciek1991 - 20-12-2014 11:55

Czasem można kupować tanio skiny aby za pare miesięcy sprzedawać drożej alee az tyle czasu to ja nie mam..


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Styler - 20-12-2014 12:08

Poradnik bez sensu. To nie żaden sposób na zarobek na steam tylko ZWYKŁE obstawianie, czyli prędzej czy później i tak wszystko przegramy... Takie jest moje zdanie.


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - ciaciek1991 - 20-12-2014 12:15

Niby tak Smile ale mimo wszystko znam osoby które w tym siedza wiedza jak obstawiać i zyskują wiele. Z tym ze fakt to raczej informacja aniżeli poradnik