Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! (/Temat-Counter-Strike-Global-Offensive-Zacznij-zarabiac-na-steam-87916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - dev1981 - 26-03-2014 14:38

Tylko, że mi nie przychodzą wcale ani tu ani tu oferty:/

Strona przekierowuje mnie po chwili do my bets i tam jest no active bets...

Dziwne Sad (próbowałem na różnych przeglądarkach i kupa)


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - kenandreww - 26-03-2014 16:52

Dlaczego zalogować się nie można? ;.; To znaczy klikam na Sign steam i niechce się załadowaćl internet mam wszystko mi ok chodzi ;/


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - dev1981 - 26-03-2014 17:36

Ja się mogę zalogować ale nie mogę dać bet....

Wait a bit for a bet offer...
Capacity: 675
Protection code: EBA2
Bot name: Kogzavteu
Bot ID:
76561198123629463

i po chwili się tak jakby resetuje i dupa, no active bet...

Już mnie ta strona zaczyna wku.... Tongue


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Spark` - 27-05-2014 15:24

A czy jeżeli wtedy mamy wyłączonego Kompa... To i tak nam odda skina oraz da skina o podobnej wartości ? Czy trzeba być zalogowanym na STEAM ?


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - KerPwn - 27-05-2014 15:28

Spark, jeżeli wygrasz to i tak Ci odda i przydzieli wygraną, nie zależnie czy jesteś online.


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - casualsprojects - 27-05-2014 16:13

Czy jak obstawisz coś u buka przez internet, to musisz być cały czas online? Wink


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Hosiek - 06-06-2014 15:12

Zastanawia mnie jedna rzecz. Obecnie jest napisane 21 hours ago więc nie ma żadnych meczy do obstawiania czy jak to jest?


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - KerPwn - 06-06-2014 15:59

21 hours ago, czyli mecz odbył się 21 godzin temu. Jeżeli nie ma meczu z dopiskiem "x hours from now" to oznacza że nie ma nic do obstawiania.


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - UmCyK - 06-06-2014 16:18

Tak.


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - foen1 - 06-06-2014 22:59

po pierwsze to trzeba byc obeznanym z forma graczy/zespolow i nie stawiac na typ z wieksza iloscia % tylko na pewniakow Wink sam gram od 8 lat w kantera i ostatnio bylo 28 % na VP ( VirtusPro - polaczki <3 ) a stawka 3,84 i wygralem skiny o wartosci 57 $ takze tutaj jest jak z meczami w pilce noznej Wink z tym ze tu nie ma takiego czegos jak sprzedane mecze. Strona zaufana i mozna smialo stawiac skiny ktore potem mozna opylac na allegro .. kupujacego zapraszamy do wymiany i szafa gra Wink