Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! (/Temat-Counter-Strike-Global-Offensive-Zacznij-zarabiac-na-steam-87916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Boniekk - 25-03-2014 22:54

Znacie jakąś broń którą mógłbym na dobry początek zakupić, za ok. 5 Euro ?
I czy jest jakieś znaczenie czy handlujemy bronią np."Fabrycznie Nową" czy "Lekko używaną" ?


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - dev1981 - 25-03-2014 23:31

Na razie boty od wymiany nie działają ;/

Btw mam pytanie czy np. jak dam z 5 skinów jakiś tanich to jak wygra drużyna to dostaje te 5 co dałem + jakiś o łącznej wartości tych 5? Czy jak to jest?


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - yazir - 25-03-2014 23:41

(25-03-2014 22:54)Boniekk napisał(a):  Znacie jakąś broń którą mógłbym na dobry początek zakupić, za ok. 5 Euro ?
I czy jest jakieś znaczenie czy handlujemy bronią np."Fabrycznie Nową" czy "Lekko używaną" ?
@[Boniekk]
Jeśli zamierzasz obstawiać to chodzi tylko o jej wartość. A stan Fabrycznie Nowa, Zaprawiona w Boju etc wpływa również na wartość broni gdyż Zaprawiona w Boju jest poobcierana.


(25-03-2014 23:31)dev1981 napisał(a):  Btw mam pytanie czy np. jak dam z 5 skinów jakiś tanich to jak wygra drużyna to dostaje te 5 co dałem + jakiś o łącznej wartości tych 5? Czy jak to jest?
@[dev1981]
Max 4 skiny możesz postawić na jeden mecz Smile W przypadku wygranej dostajesz zwrot swoich skinów, plus nowe te które wygrałeś. Ich wartość zależy od wartości Twoich skinów i tego jaki jest kurs na dany typ.
Na przykładzie tego meczu http://csgolounge.com/match?m=539
W przypadku gdy postawił był na ENCE (i był by to trafiony typ) to za skiny o wartości 1€ wygrywasz dodatkowo skiny o wartości 2.2€


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - ventopolska - 26-03-2014 10:32

(25-03-2014 22:54)Boniekk napisał(a):  Znacie jakąś broń którą mógłbym na dobry początek zakupić, za ok. 5 Euro ?
I czy jest jakieś znaczenie czy handlujemy bronią np."Fabrycznie Nową" czy "Lekko używaną" ?

Pamiętaj, że nie zawsze wartość broni = wartość wygranej zależy to od tego na jaką drużynę postawisz. Jeżeli załóżmy na drużynę która ma 90% i masz skina który jest wart około 10 euro to stawiając na tą drużynę jest wart 3 euro. Chyba rozumiesz. Czym więcej dana drużyna ma głosów tym zmniejsza się wartość skina


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - dev1981 - 26-03-2014 13:13

Już 2 dzień boty nie działają, a ludzie wczoraj robili zakłady? How?Big Grin


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - yazir - 26-03-2014 13:17

Ventopolska wartosc skinow ktore stawiasz jest niezalezna od tego na kogo stawiasz... zmienny jest kurs.

Boty dzialaja ostatnio tragicznie, kilka razy próbowałem wczoraj cokolwiek obstawić i lipa. Albo offline albo zatrzymana kolejka


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - dev1981 - 26-03-2014 13:59

Mam problem, teraz niby boty działają próbuje zrobić bet i pojawia się

[Obrazek: out.php?i=762559_eqweqw.png&id=5...3338373938]

Na pierwszy rzut oka wszystko ok ale po chwili przechodzi do zakładki My Bets i pisze No Active bets. Oferty nie przychodzą ;(

Działa teraz komuś to? Są teraz 2 możliwe zakłady (HR vs GP, Fnatic vs LDLC)


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - yazir - 26-03-2014 14:03

Musisz poczekać na bota chwile. Na steam powinieneś mieć powiadomienie


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - dev1981 - 26-03-2014 14:18

Właśnie tutaj jest problem, 3 dni temu mi przychodziły normalnie. Teraz dziwnie czekam aż bot odpowie a tu nagle przekierowanie do mybets i że nie ma aktywnych zakładów. Wcześniej było, że oferta jest gotowa i przychodziły mi na steamie powiadomienia o wymianę z botem :/ehhh


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - yazir - 26-03-2014 14:33

Boty działają, za drugim razem udało się obstawić mecz. Zamknij desktopową wersję steam, i zaakceptuj wymianę przez przeglądarkę