Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! (/Temat-Counter-Strike-Global-Offensive-Zacznij-zarabiac-na-steam-87916)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - ventopolska - 22-03-2014 14:44

Witam metoda którą dzisiaj przedstawie opiera się na zakładach w grze CS: GO.

1. Zakup grę CS:GO oraz aktywuj kod na steam - chodzą tanio na allegro Smile
Cytat:http://allegro.pl/counter-strike-global-offensive-cs-go-steam-firma-i4068892162.html

2. Rejestrujemy się na stronie z zakładami
Ref: http://csgolounge.com/?ref=76561198068686993
Czysty: http://csgolounge.com/

3. Łączymy konto ze steam (prawy górny róg strony)

4. Przechodzimy w nasz profil i wklejamy "URL TRADE"
Aby znaleźć "URL TRADE" logujemy się do programu steam. Klikamy na nasz nick i z rozwiniętej listy wybieramy "Ekwipunek" po czym klikamy "Oferty wymiany" i na koniec klikamy "Kto może mi przesyłać oferty wymiany?" tam znajduje się URL TRADE
Link do filmu na yt: http://www.youtube.com/watch?v=rAM5MUE3j9o

5. Dobra, teraz kiedy mamy połączone konto ze steam. Wchodzimy na rynek cs:go i kupujemy AWP Redline (Fabrycznie nowa) za około 10 euro (40 zł) Możemy także kupić droższy skin do broni.

6. Gdy już mamy zakupiony nasz przedmiot przechodzimy na stronę główną csgolounge i po prawej stronie mamy pokazane mecze jeżeli jest napisane:
"X hours from now" x- liczba godzin, to znaczy, że mecz rozpocznie się za X godzin. Teraz czekamy, aż jakiś mecz rozpocznie się za 1h i klikamy na niego.
Screen:

7. Wyświetli nam się menu w którym możemy obstawiać. Zaznaczamy drużynę która ma więcej głosów i obstawiamy naszego skina i kilkamy "Place Bet"
Screen:

8. Teraz po prawej stronie powinno nam się pokazać, że bot chce się z nami wymienić klikamy na informacje i dajemy mu skiny. Strona jest zaufana przez steam ! Nie musicie się martwić o kradzieże

9. Teraz czekamy na koniec meczu. Jeżeli nasza drużyna wygra strona zwraca nam nasz skin oraz daje jeden nowy o podobnej wartości.

10. Wygrany skin sprzedajemy na rynku lub zostawiamy na kolejne zakłady.

Koniec Big Grin
W razie pytań pisać na dole


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - lajson - 24-03-2014 17:28

Można wiedzieć ile już na tym zarobiłeś? Brzmi ciekawie Smile


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - shirer - 24-03-2014 17:57

Ale czy te pieniądze można jakoś wypłacić ze steam?


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - lubiekeppa - 24-03-2014 18:01

Z tego co wiem te pieniądze są tylko w portfelu steam i nie da sie ich wyplacic


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - sacre - 24-03-2014 18:01

Nie próbowałem tej metody, ale z handlu na steam na rynku można dostać pieniądze tylko do portfela steam. Nie da się ich wypłacić, służą tylko do kupowania gier. A co do gier, to na Tremorze można je dostać za darmo.


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - yazir - 24-03-2014 18:03

@[shirer] nie, jak sprzedaż skiny to pieniądze masz w steam wallet, ale możesz sprzedać skiny na allegro / ebay. Albo umówić się z kimś że kupisz od niego skina drożej a on wyśle Ci gotówkę.


Zaznaczamy drużynę która ma więcej głosów i obstawiamy naszego skina i kilkamy "Place Bet"
Jak widać na stronie csgolounge drużyna na którą postawił autor przegrała.

Nie zawsze wygrywa ta drużyna, na takim stawianiu na "pewniaków" łatwo wtopić, szczególnie w świetle tego co ostatnio pisali na reddicie o ustawianiu meczów.


Odp: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - piotruss96 - 24-03-2014 18:11

Mamy kase w steam wallet to znaczy ze mozemy kupic normalnie gre na steam ?

Wysłane z mojego GT-I5510


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - ventopolska - 24-03-2014 18:56

(24-03-2014 18:03)yazir napisał(a):  @[shirer] nie, jak sprzedaż skiny to pieniądze masz w steam wallet, ale możesz sprzedać skiny na allegro / ebay. Albo umówić się z kimś że kupisz od niego skina drożej a on wyśle Ci gotówkę.


Zaznaczamy drużynę która ma więcej głosów i obstawiamy naszego skina i kilkamy "Place Bet"
Jak widać na stronie csgolounge drużyna na którą postawił autor przegrała.

Nie zawsze wygrywa ta drużyna, na takim stawianiu na "pewniaków" łatwo wtopić, szczególnie w świetle tego co ostatnio pisali na reddicie o ustawianiu meczów.

Nie stawiałem na żadną drużynę Wink Podałem tylko przykład. Kiedy nie jestem pewny nie stawiam. I warto wiedzieć, że NiP często przegrywa mecze, aby wygrać skiny Big Grin

(24-03-2014 18:11)piotruss96 napisał(a):  Mamy kase w steam wallet to znaczy ze mozemy kupic normalnie gre na steam ?

Wysłane z mojego GT-I5510

Tak można kupić normalnie grę na steam.


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - Grosikowy - 25-03-2014 10:12

Skiny odbiera się odrazu czy trzeba czekać na jakieś potwierdzenia admina lub coś takiego, bo chętnie bym sobie zaryzykował ;D


RE: Counter-Strike: Global Offensive - Zacznij zarabiać na steam ! - yazir - 25-03-2014 10:35

@[Grosikowy] Skiny odbierasz po tym jak już jest oficjalny wynik meczu, klikasz na Request i po chwili bot z csgolounge powinien zaoferować wymianę w której daje Ci Twoje skiny oraz wygraną. Często oddaje po 2-3 sztuki, wtedy nie ma co się bać, tylko spokojnie akceptować. Czasem właśnie odbierasz skiny na 3-4 tury Tongue