Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YT Problem i nowa strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: YT Problem i nowa strona (/Temat-YT-Problem-i-nowa-strona-87914)



YT Problem i nowa strona - Szaman1644 - 22-03-2014 14:40

Witam. Nie wiem czy wy też macie taki problem z YT. Zleciłem przez Enhance i SYV nabicie razem 350 wyświetleń. SYV zakończył swoją pracę, a w Enhance wskazuje, że zostało zrobione 220/250, czyli prawie koniec, jednak na filmiku mam mniej niż 70 wyświetleń. Jaka może być tego przyczyna? Czy teraz co jakiś czas są aktualizowane wyświetlenia czy jak?

Mam jeszcze do Was pytanie niezwiązane z YT. Czy opłaca się zakładać stronkę z hackami po francusku? Nie znam tego jezyka w ogóle, więc treści wszystkie byłyby kopiowane, chyba, że hacki sam zrobię i to tyle. Czy taki blog ma sens istnienia i czy przynosiłby zyski? Jeżeli tak to doradźcie, gdzie kupić domenę i z jaką końcówką.


RE: YT Problem i nowa strona - makingmoney - 22-03-2014 15:17

...


RE: YT Problem i nowa strona - Szaman1644 - 25-03-2014 10:46

Nie będę zakładał nowego tematu, ale chciałem się zapytać jak coś takiego wstawić na stronkę PPA. Zobaczyłem to na jednej i bardzo mi się spodobało Smile Pomoże ktoś?

[Obrazek: 9q8kmz.jpg]


RE: YT Problem i nowa strona - bielu243 - 25-03-2014 12:59

U2bviews dobrze dziala?? No chyba nie Wink