Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodawanie części pieniędzy drugiego dnia? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Dodawanie części pieniędzy drugiego dnia? (/Temat-Dodawanie-czesci-pieniedzy-drugiego-dnia-87911)



Dodawanie części pieniędzy drugiego dnia? - MikiMaJe - 22-03-2014 13:50

Witam, chciałbym zapytać o co chodzi w tym, że wczoraj miałem dwa pobrania z Holandii na dwie różne nisze. Jedno za $0.59, a drugie w granicach $11. Dzisiaj zaglądam na FC, a tam "Today's total earnings $6.55" jednak brak pobrań i zastanawia mnie czy to jakiś błąd czy co. Może wczoraj była pomyłka za dodanie pieniędzy za ofertę , lub dziwnym trafem dostałem "za nic"? Xpokerface


RE: Dodawanie części pieniędzy drugiego dnia? - bolo9797 - 22-03-2014 14:41

Kasa zostala odliczona za fraud .


RE: Dodawanie części pieniędzy drugiego dnia? - MikiMaJe - 22-03-2014 14:56

Z tego co wiem fraud to odliczenie pieniędzy gdy oferta nie zostanie zrealizowana, ale ja dostałem połowę kasy za wczorajsze pobranie(tak to bynajmniej wygląda), ale dnia dzisiejszego. Jeżeli się mylę to poprawcie mnie.


RE: Dodawanie części pieniędzy drugiego dnia? - exxthc - 22-03-2014 15:32

czyli dostałes hajs ale nie wiesz za co tak? Kurde czym ty sie przejmujesz xd


RE: Dodawanie części pieniędzy drugiego dnia? - MikiMaJe - 22-03-2014 15:37

Poniekąd masz racje, ale potrzeba mi to wiedzieć.


RE: Dodawanie części pieniędzy drugiego dnia? - exxthc - 22-03-2014 16:17

Teraz juz wiem o co Ci chodzi. Na górnym panelu pokazuje Ci ze dostales kase ale w statystykach nic sie nie wyswietla. Sam nieraz tak mam. Wydaje mi sie ze to po prostu jakis błąd Big Grin


RE: Dodawanie części pieniędzy drugiego dnia? - MikiMaJe - 22-03-2014 16:29

Kase ogólnie pokazuje, ale nigdzie nie ma, że pobrano. A później odliczają tą kase czy może z tym, że błąd chodzi Ci o to, iż tego leada nie pokazuje, a kasa jest? Dzięki za odpowiedź! Big Grin masz reputa.


RE: Dodawanie części pieniędzy drugiego dnia? - szybkikwit - 22-03-2014 17:58

też bym tak chciał Tongue jestem na Fc już ponad półtora roku i jeszcze mi za nic kasy nie doliczyło haha


RE: Dodawanie części pieniędzy drugiego dnia? - Duxone00 - 22-03-2014 23:34

Nie znam się na tym ale może to działa w taki sam sposób jak na polskich subskrypcjach np dana osoba wypełni ofertę dzisiaj zapłaci kartą albo telefonem czy przelewem jednakże przelew i potwierdzenie dojedzie następnego dnia także wpada wam lead ale kolejnego dnia i może nie wyświetla że było jakieś pobranie z dnia poprzedniego tylko kase daje


RE: Dodawanie części pieniędzy drugiego dnia? - MikiMaJe - 23-03-2014 00:08

Możliwe, dzięki za odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie stracę tylu $$ bo jak dla mnie to dużo dość i się przyda.