Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sprzedam konto FB bardzo długi staż i bardzo dużo znajomych! tanio! zweryfikowane!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: sprzedam konto FB bardzo długi staż i bardzo dużo znajomych! tanio! zweryfikowane!!! (/Temat-sprzedam-konto-FB-bardzo-dlugi-staz-i-bardzo-duzo-znajomych-tanio-zweryfikowane-87898)

Strony: 1 2


sprzedam konto FB bardzo długi staż i bardzo dużo znajomych! tanio! zweryfikowane!!! - majeros - 22-03-2014 11:21

1.Nazwa przedmiotu : konto FB takie jak w opisie
2.Opis przedmiotu : więcej szczegółów na pw
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : pw
5.Cena : 5 zł doładowanie/paypal
6.Sposób zapłaty za przedmiot : wszystko chyba wiadomo;)czekam na pw.Huh


RE: sprzedam konto FB bardzo długi staż i bardzo dużo znajomych! tanio! zweryfikowane!!! - Rafiks1992 - 22-03-2014 11:31

napisalbys dokladniej cos, plec, wiek, jaka aktywnosc na Twoim profilu, ile dokladnie tych znajomych Wink


RE: sprzedam konto FB bardzo długi staż i bardzo dużo znajomych! tanio! zweryfikowane!!! - Liromir - 22-03-2014 13:15

jak nie kradzione to biere


RE: sprzedam konto FB bardzo długi staż i bardzo dużo znajomych! tanio! zweryfikowane!!! - lapribbi - 22-03-2014 21:34

Radzę wszystkim uważać na tego użytkownika i to bardzo.

Niby wszystko dobrze konta po kupnie daje (kupiłem jakieś 2 tygodznie temu konto za 5 zł) no i wszystko git uprzejmy jest aż do bólu.

Tylko radzę nie kupować dziś po tygodniu loguję się na konto i proszę http://prntscr.com/335jbw
fakt mój błąd że po kupnie nie wprowadziłem swoich haseł no ale myślałem że koleś solidny no cóż można się bardzo przejechać
Wiec kto nie chce tracić kasy to niech nie kupuje


RE: sprzedam konto FB bardzo długi staż i bardzo dużo znajomych! tanio! zweryfikowane!!! - piotrekprorok - 22-03-2014 21:39

Wszedłem sobię w Twojego screena, patrzę na awatar, a to zdjęcie mojej koleżanki z gimnazjum Big Grin co więcej też ma na imię Karolina Smile
A tak co do tematu - dlatego konta kupuje się razem z kontem e-mail Smile


RE: sprzedam konto FB bardzo długi staż i bardzo dużo znajomych! tanio! zweryfikowane!!! - pietruch78 - 22-03-2014 22:04

Odnoście tego co powiedział użytkownik lapribbi również potwierdzam. Jakiś czas czas temu kupowałem też konto na fb tylko, że za złotówkę. i działało jak należy. Po jakimś czasie, gdy potrzebowałem tego konta, logując się wyskoczył komunikat, że hasło jest niewłaściwe stwierdzając fakt, że wpisywane dane z pw do facebooka są identyczne. Przypadek? Nie, ta osoba oszukuje. Nie polecam i odradzam handlu z tym użydkownikiem.

A najlepiej dać bana i spokój będzie. Smile


RE: sprzedam konto FB bardzo długi staż i bardzo dużo znajomych! tanio! zweryfikowane!!! - SiwyX2014x - 22-03-2014 22:08

A już się z nim umówiłem na doładowanie z PLUSA na 5 zł Smile i by mnie pewnie Sex


RE: sprzedam konto FB bardzo długi staż i bardzo dużo znajomych! tanio! zweryfikowane!!! - lapribbi - 23-03-2014 12:10

Tak radzę uważać


RE: sprzedam konto FB bardzo długi staż i bardzo dużo znajomych! tanio! zweryfikowane!!! - majeros - 23-03-2014 13:21

(22-03-2014 21:34)lapribbi napisał(a):  Radzę wszystkim uważać na tego użytkownika i to bardzo.

Niby wszystko dobrze konta po kupnie daje (kupiłem jakieś 2 tygodznie temu konto za 5 zł) no i wszystko git uprzejmy jest aż do bólu.

Tylko radzę nie kupować dziś po tygodniu loguję się na konto i proszę http://prntscr.com/335jbw
fakt mój błąd że po kupnie nie wprowadziłem swoich haseł no ale myślałem że koleś solidny no cóż można się bardzo przejechać
Wiec kto nie chce tracić kasy to niech nie kupuje
aha?a ty wiesz że do e-mail jest takie samo hasło?możesz sobie zmienićhasło na fb w każdej chwili i sobie wejśc na to konto...


RE: sprzedam konto FB bardzo długi staż i bardzo dużo znajomych! tanio! zweryfikowane!!! - Rafiks1992 - 23-03-2014 13:34

@up nie zmienia to faktu ze pewnie sprzedales to samo konto innej osobie ktora byla na tyle madra ze sobie te hasla pozmieniala Wink