Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co zrobić? Kiepski Angielski. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Co zrobić? Kiepski Angielski. (/Temat-Co-zrobic-Kiepski-Angielski-87891)



Co zrobić? Kiepski Angielski. - Dentros - 22-03-2014 00:46

Chodzi o to, że chcę zarabiać w PPA, mam od cholery czasu i nawet chęci, bo widzę, że ludzie co dopiero zaczynają, mają te 1 dolce i wiem, że mógłbym tak samo, a nawet i lepiej.
Tylko że do jasnej cholery (mogę chyba tak "przeklnąć"?) ogarnicza mnie mój angielski.. Jak sobie pomyślę o tym, że mam napisać post na blogu który ma mieć 300 słów, to się załamuję, bo nie chcę pisać co chwile tego samego słówka 300x tylko że w innych kolejnościach..
I co tutaj poradzić?
Google translate - odpada z wiadomych przyczyn.
Może proprosić kogoś o "szablon", tzn np. 3 szablony takiego tekstu, w którym tylko będę zmieniła nazwy nisz, no i te szablony będę jakoś na przemiennie dodawał, czy jednak każdy tekst powinien być inny?
Proszę o jakieś porady, bo jest to dla mnie ważne.
I zaczyna mnie to już denerwować i załamywać, przez co tracę chęć do pracy.
Pozdrawiam.


RE: Co zrobić? Kiepski Angielski. - allah - 22-03-2014 01:00

Kopiuj z innych blogów.
Jerk Jerk Jerk


RE: Co zrobić? Kiepski Angielski. - Traw3k - 22-03-2014 01:09

1. Popraw swój angielski. Najprostsza metoda.
2. Zleć copywriting. Surfer0700 pisał/pisze posty, których szukasz.
3. Obserwuj innych, zobacz jak oni tworzą posty - w źródle strony też, żebyś wiedział gdzie zostawiają znaczniki <h1> itp.

I... powodzenia. Smile


Odp: Co zrobić? Kiepski Angielski. - ErgePL - 22-03-2014 01:09

Możesz też próbować zarabiać na polakach, tak jak ja. Smile
Co do tematu, poszukaj innych blogów i kopiuj "szablon" i w odpowiednich miejscach podmień to, co trzeba.
Pozdrawiam! Smile

Wystukane z LG L3 Smile


RE: Co zrobić? Kiepski Angielski. - szy1sw - 22-03-2014 01:21

No właśnie póki co "kopiuj"(z głową) od innych Tongue nie ma co kupować od kogoś bo czytanie i przerabianie zaowocuje później(poprawisz swój angBig Grin ). Dobrym sposobem na poprawienie ang(jeśli znasz podstawy), jest oglądanie filmów i serialów po ang z angielskimi napisami(najlepiej proste komedie np "how i meet your mother, nie stracisz na fabule, a używają realistycznego słownictwa). Rozwijaj sięBig Grin powodzenia Smile


RE: Co zrobić? Kiepski Angielski. - SureQ - 22-03-2014 13:46

Jak będziesz kopiował to twój blog będzie słabo w googlea


RE: Co zrobić? Kiepski Angielski. - ManXer - 23-03-2014 18:59

Może zainteresuje Cię moja oferta? Wink Mogę też dorzucić od razu tłumaczenie na polski więc będziesz wiedział o co chodzi i z czasem będziesz potrafił samemu to pisać.
Napiszę teksty po angielsku


RE: Co zrobić? Kiepski Angielski. - bodek7654 - 23-03-2014 19:37

do tworzenia artykułow mozesz uzywac przy pomocy programu "wicked article creator" poczytaj o nim powinien ci pomoc , wyszukuje podobne artykuly odnosnie twojej tematyki pozniej laczy je w sensie logicznym i jezykowym przy czym utryzmuje poziom unikatowosci