Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto oszczędnościowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Konto oszczędnościowe (/Temat-Konto-oszczednosciowe-87885)

Strony: 1 2


Konto oszczędnościowe - lijon - 21-03-2014 22:51

Poszukuje konta oszczędnościowego na którym mógłbym spokojnie trzymać nadwyżki finansowe.
Moje wymagania to:
-częsta kapitalizacja odsetek,
-oczywiście dobry %
-możliwość co najmniej kilku przelewów wychodzących
-brak opłat
-jak najmniejsza liczba gwiazdek/dodatkowych wymagań-najlepiej bliska zeru


RE: Konto oszczędnościowe - Traw3k - 21-03-2014 23:25

BGŻOptima.


RE: Konto oszczędnościowe - lijon - 21-03-2014 23:39

(21-03-2014 23:25)Traw3k napisał(a):  BGŻOptima.

Które konto z ich oferty??
Oraz na jakich warunkach??
Za ogólniki dziękuje, proszę o opisanie ofert według wytycznych z pierwszego posta


RE: Konto oszczędnościowe - Traw3k - 22-03-2014 00:04

Dobrze, dobrze...

Zwykła oferta konta indywidualnego. Do czerwca masz oprocentowanie 3,5%, nieograniczona ilość przelewów w miesiącu za darmo, prowadzenie 0 zł - całkowity koszt miesięczny też 0 zł. Cud, miód i orzeszki.
Jedynie kapitalizacja miesięczna, sorry tutaj Ci nie dogodzę.

Kurcze, nie płacą mi za to, że opiszę Ci najlepsze aktualnie konto oszczędnościowe na rynku, więc te "wytyczne z pierwszego postu" proszę sobie wsadzić w nos. Smile

Znowu, podać na tacy - to jeszcze pretensje, dlaczego nie zostało przedstawione w podobny sposób, w jaki doradca w banku obsługuje klienta. To ja sobie sam podziękuję.

Dziękuję.


RE: Konto oszczędnościowe - lijon - 22-03-2014 00:06

(22-03-2014 00:04)Traw3k napisał(a):  Dobrze, dobrze...

Zwykła oferta konta indywidualnego. Do czerwca masz oprocentowanie 3,5%, nieograniczona ilość przelewów w miesiącu za darmo, prowadzenie 0 zł - całkowity koszt miesięczny też 0 zł. Cud, miód i orzeszki.
Jedynie kapitalizacja miesięczna, sorry tutaj Ci nie dogodzę.

Kurcze, nie płacą mi za to, że opiszę Ci najlepsze aktualnie konto oszczędnościowe na rynku, więc te "wytyczne z pierwszego postu" proszę sobie wsadzić w nos. Smile

Znowu, podać na tacy - to jeszcze pretensje, dlaczego nie zostało przedstawione w podobny sposób, w jaki doradca w banku obsługuje klienta. To ja sobie sam podziękuję.

Dziękuję.


No teraz napisałeś co i jak więc leci reputSmile
Podałeś oprocentowanie, opłaty , przelewy i częstotliwość kapitalizacji.
Właśnie taki cel mają fora, że nie tracić czasu na odwiedzenie 20 banków i słuchania o dupie marynie.


RE: Konto oszczędnościowe - Traw3k - 22-03-2014 00:13

Dlatego nie wymieniłem Ci dwudziestu banków, a jeden - aktualnie najlepszy. A Ty powinieneś śmigać na ich stronę i czytać więcej. Smile

Koniec końców się dogadaliśmy. Jak będzie Ci się chciało to pobaw się jeszcze z programem Bankier-Starter, bo tam za założenie konta w BGŻOptima i Lokaty Bezkarnej 4% na 3 miesiące masz do zgarnięcia 100 zł.

Niestety, promocja jest mocno zawiła i ma sporo warunków, jak choćby wypełnienie wniosku w profilu Bankier-Starter w ciągu jednej sesji, tj. 13 minut. Między innymi dlatego zrezygnowałem z opisywania tej promocji na łamach portalu o bankowości, który współtworzę, bo to jakiś hardcore. Smile

Pozdrówki


RE: Konto oszczędnościowe - lijon - 22-03-2014 00:17

(22-03-2014 00:13)Traw3k napisał(a):  Dlatego nie wymieniłem Ci dwudziestu banków, a jeden - aktualnie najlepszy. A Ty powinieneś śmigać na ich stronę i czytać więcej. Smile

Koniec końców się dogadaliśmy. Jak będzie Ci się chciało to pobaw się jeszcze z programem Bankier-Starter, bo tam za założenie konta w BGŻOptima i Lokaty Bezkarnej 4% na 3 miesiące masz do zgarnięcia 100 zł.

Niestety, promocja jest mocno zawiła i ma sporo warunków, jak choćby wypełnienie wniosku w profilu Bankier-Starter w ciągu jednej sesji, tj. 13 minut. Między innymi dlatego zrezygnowałem z opisywania tej promocji na łamach portalu o bankowości, który współtworzę, bo to jakiś hardcore. Smile

Pozdrówki

Na ich stronie są dwa rodzaje kont. Dzięki za polecenie Bankier-starter ale edit//
może to być konto oszczędnościowe czy musi być ror ?


RE: Konto oszczędnościowe - Traw3k - 22-03-2014 00:26

Z tego, co widzę to czego nie klikniesz - ma taki sam opis... Czy to Konto Indywidualne, czy Konto Wspólne, czy Konto Biznes, czy Konto Junior.

Czym to się od siebie różni - za nic nie wiem, bo mogłyby być tylko dwa typy kont. Indywidualne i Wspólne, choć i na upartego mogłoby być tylko Indywidualne, z zastrzeżeniem że mogą z niego korzystać nieletni (jeśli rodzic też ma rachunek) i jak ktoś chce, to może dodać drugą osobę do konta, np. małżonkę.

A propo tabletów i innych gadżetów rozdawanych do kont - nie widziałem jeszcze ani jednej promocji, która byłaby opłacalna dla klienta. Z promocjami to różnie, bo czasem bank zapłaci za otwarcie konta i jakąś wpłatę kilku stówek - wtedy jest fajnie. A z drugiej strony jak widzisz taki Bankier-Starter i ten szereg warunków to człowiek nie wie, kto mógł obmyślić coś tak niezrozumiałego, a co gorsza wprowadzić to potem jako promocję dla klientów...

Słowem podsumowania, jak chcesz mieć fajne konto oszczędnościowe to śmigaj po Konto Indywidualne do BGŻOptimy. Smile

Edycja: Musisz rozróżniać BGŻ od BGŻOptima. Ten drugi nie ma ROR-ów, bo to bank oszczędnościowy. Promocja dotyczy konta oszczędnościowego w BGŻOptima i Lokaty Bezkarnej też w Optimie. Tj. do lokaty musisz założyć konto, na oba wpłacić po x i y $$$, w określonym czasie. Lol


RE: Konto oszczędnościowe - marcel_kk - 22-03-2014 05:54

http://www.totalmoney.pl/artykuly/157277,konta-oszczednosciowe,ranking-kont-oszczednosciowych---luty-2014-,1,1


RE: Konto oszczędnościowe - lijon - 30-03-2014 13:35

Wątek do zamknięcia