Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1zł za błyskawiczną rejestrację! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 1zł za błyskawiczną rejestrację! (/Temat-1zl-za-blyskawiczna-rejestracje-87870)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 1zł za błyskawiczną rejestrację! - lukasz.t - 24-03-2014 16:10

Dwa PLN doszły ale od razu odesłałem Ci nadwyżkową złotówkę, bo nie chcę od Ciebie nic ponad to, co było ustalone Big Grin

Jesteśmy kwita Big Grin


A odnośnie tematu to proponuję, zebyś dał edycję w pierwszym poście (który założył nowy wątek), bo część ludzi i tak nie będzie czytać ostatnich postów tylko od razu wykona zadanie a później będzie się dziwić czemu nie mają kasy hehe

3maj sie


RE: 1zł za błyskawiczną rejestrację! - foen1 - 24-03-2014 16:30

dokladnie ... trudno. Moderatorzy powinni reagowac na prosbe zamkniecia tematu ; D taki spam, ze sam nie zauwazylem

pozdrowienia z wiezienia : D


RE: 1zł za błyskawiczną rejestrację! - Admin - 02-04-2014 12:14

(24-03-2014 15:41)Bandaid napisał(a):  Faktycznie, wysłałem ci 2 złote w ramach rekompensaty. Powtórzę jeszcze raz, bo nie do wszystkich dotarło: temat jest nieaktualny i proszę o jego zamknięcie.

Stały bywalec a nie potrafi korzystać z funkcji [Obrazek: postbit_report.gif] UndecidedUndecided
Żaden moderator bez tego twojego tematu sprawdzać nie będzie.


1zł za błyskawiczną rejestrację! - Admin - 02-04-2014 12:15

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.