Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cpmfun.com warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: cpmfun.com warto? (/Temat-cpmfun-com-warto-87859)

Strony: 1 2


RE: cpm-fun - dzemba - 08-05-2014 20:52

Ja polecam ADIgniter.com tylko dla polski stawki są niezbyt wysokie
Oraz, CPMStar.com tylko oni mają wysokie progi co do treści strony

A CPMLeader z ich zmiennymi stawkami i dziwnie liczoną konwersją odradzam Big Grin kiedyś byli jak najbardziej, teraz zrobili się żałośni.


RE: cpm-fun - mistrzseo - 09-05-2014 10:22

tylko i wyłacznie polecam cpm24.pl stawki to 35groszy z atysiac wyswietlen uwazam za dobre poniewaz w innych afilacjach duzych masz od 12groszy do 20groszy wiec nie wiem czemu krytykujecie cpm jak stawki ma wieksze niz znane duze afiliacje


RE: cpm-fun - Arkadio1994 - 09-05-2014 11:54

tak tylko na blogerze pojawia się problem z próbą wstawienia reklamy z cpm24.pl. Pojawia się komunikat:
The reference to entity "size" must end with the ';' delimiter.

Ktoś wie jak to naprawić? mam ten problem z każdą reklamą oferowaną przez cpm24.pl


RE: cpm-fun - notentego - 09-05-2014 22:01

Czekałem 16 dni, żeby usunęli mi starą stronę która już wygasła. Oni odpisali mi na całkiem co innego. Profesjonalny kontakt z klientem, cpm24.pl moim zdaniem najlepsza po proficie tego typu strona Wink