Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cpmfun.com warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: cpmfun.com warto? (/Temat-cpmfun-com-warto-87859)

Strony: 1 2


cpmfun.com warto? - RoyMaster - 21-03-2014 16:30

Witam, dziennie zarabiam tam ok 3$ i stale rośnie. Tylko gdzieś czytałem, że to scam i pytam się czy warto tam zbierać do tych 100$?


RE: cpmfun.com warto? - musicfan - 21-03-2014 20:29

zdania są podzielone, inni mają dowody że wypłacają a inni że to scam bo im nie wypłacili. Jak chcesz to ryzykuj, masz 50% szans na wypłatę


RE: cpmfun.com warto? - RoyMaster - 22-03-2014 08:50

W sumie można zobaczyć do końca kwietnia na 100% będę miał minimum. Jak to wyjdzie to zobaczę jak coś to napiszę.
A co możecie jeszcze polecić? Bo mam jeszcze cpmgo na stronie ale jakoś mnie to nie zadowala. 30 tyś wejść i i tylko 1,13$


RE: cpmfun.com warto? - plazmag - 22-03-2014 13:19

cpmfun wyplacaja regularnie co miesiac, mialem reklamy od nich rok temu, ale strasznie upierdliwe sa dlatego zrezygnowalem z cpmfun


RE: cpmfun.com warto? - RoyMaster - 22-03-2014 13:47

A co proponujesz jeszcze? Bo próbowałem na yllixmedia ale tam to już w ogóle nisko jest 8 tysięcy wejść i tylko 0,08$


RE: cpmfun.com warto? - plazmag - 22-03-2014 13:55

ja aktualnie uzywam cpmstar.com , lecz nie akceptuja byle jakich stron i z malym ruchem.
Narazie zostan przy cpmfun , na 100 % wyplacaja regularnie i bezproblemowo. Tylko ,ze jezeli uzywasz jakis stron do ruchu to kasy ci nie wyplaca.


RE: cpmfun.com warto? - RoyMaster - 22-03-2014 14:48

Szukam jednak jeszcze sieci gdzie jest niskie miminum wypłaty. Zostałbym przy cpmgo ale im dalej tym gorzej ;/


cpm-fun - Arkadio1994 - 08-05-2014 18:27

Witam, natrafiłem na ten serwis cpm: http://www.cpmfun.com i chciałbym się zapytać czy ktoś korzysta, Czy macie informacje czy to fake czy jednak są wypłacalni, jakie są stawki w polsce (jeżeli ktoś ma takie info) oraz ile wynosi minimum do wypłacenia.
Jeżeli ktoś zna to również chciałbym prosić o serwis według was najlepiej płacący jeżeli chodzi o CPM, również chciałbym uwzględnić by był to serwis uwzględniający serwis paypal.


RE: cpm-fun - musicfan - 08-05-2014 18:55

są różne opinie na ten temat ... jednym wypłacają a innym nie
minimum u nich to 100$, są dowody w sieci że wypłacają


cpm24.pl - Polski serwis, stawki bardzo niskie bo kilka groszy za tysiąc unikalnych, wypłata od 30 zł na konto

CPMleader.com - minimalna wypłata od 5$ na paypal, dość dobre stawki, wypłacają


RE: cpm-fun - Arkadio1994 - 08-05-2014 19:27

CPMLeader.com po wrzuceniu ich reklamy odrzucił moją stronę
cpm24.pl problem z wstawieniem każdej reklamy poza popup. Wywala błąd w skrypcie html