Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co uważać?(PPA/Instanter) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Na co uważać?(PPA/Instanter) (/Temat-Na-co-uwazac-PPA-Instanter-87852)



Na co uważać?(PPA/Instanter) - Onyke - 21-03-2014 15:08

Cześć.
Planuję zacząć działać w PPA i instanterze i chciałbym się dowiedzieć jakie zagrania są na granicy prawa? Czytałem gdzieś ostatnio na forum, żeby nigdy na stronie nie umieszczać, że coś jest za darmo jeśli trzeba za to zapłacić. Na co jeszcze trzeba uważać prowadząc blog PPA i reklamowaniem instantera?


RE: Na co uważać?(PPA/Instanter) - maslanka80 - 21-03-2014 18:02

Też dopiero wchodzę w ten temat i PPA. I wydaje mi się że FAKE-i też są zakazane.


RE: Na co uważać?(PPA/Instanter) - bolo9797 - 21-03-2014 18:06

To zle ci sie chyba wydaje .. Gdyby tak bylo to cos takiego jak ppa nie mialo by prawa bytu.


RE: Na co uważać?(PPA/Instanter) - mordimer12 - 21-03-2014 20:13

Nie mozesz wklejac znakow towarowych np. Multikina, czy KFC bo to juz jest lamanie prawa, nie mozesz mowic, ze na 100% dostaniecie to i tamto, tylko ze ta stronka rozdaje doladowania np.

No i musi byc stopka o kosztach bo to tez lamanie prawa. Mam nadzieje ze pomoglem


RE: Na co uważać?(PPA/Instanter) - LastSeason - 21-03-2014 22:08

Mądre stawianie przecinków, i formułowanie zdania a jesteś bezpieczny Big Grin


RE: Na co uważać?(PPA/Instanter) - Onyke - 23-03-2014 10:07

Jeśli na swojej stronie napiszę, że coś jest darmowe, a potem zrobię przekierowanie np na darmowe doładowania na której w stopce pisze ile to kosztuje to to będzie legalne?


RE: Na co uważać?(PPA/Instanter) - Arivi - 23-03-2014 11:31

(23-03-2014 10:07)Onyke napisał(a):  Jeśli na swojej stronie napiszę, że coś jest darmowe, a potem zrobię przekierowanie np na darmowe doładowania na której w stopce pisze ile to kosztuje to to będzie legalne?

Nie.