Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu (/Temat-Sprzedam-Nieaktualne-sprawa-zwrotu-87845)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - galski.pawel - 01-04-2014 11:56

Który raz mam ci mówić, że i tak nie mógłbyś mi zwrócić kasy z paypala "[email protected]", bo jak sam pisałeś masz zablokowane i masz konto na minusie! Może masz kody do paypala, że ci ładuję konto i nagle byś miał 1000 zł na plusie ? beka Inny paypal to wiesz mnie nie interesuję. Pozdro


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - zero4 - 01-04-2014 12:11

Moge zwrocic, z tego na ktorego wplaciles, ale jacuss musi wycofac spor.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Jacuss - 01-04-2014 12:25

Informuje że kwota która zero przelał na moje konto została mi zabrana ma status Wstrzymana.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - galski.pawel - 01-04-2014 12:29

[Obrazek: 88170588931135891314.jpg]


Dodatkowo te numery co nam podawał są darmowe i jest ich setki Smile


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - zero4 - 01-04-2014 12:34

Cytat:Informuje że kwota która zero przelał na moje konto została mi zabrana ma status Wstrzymana.

Pokaz, ten spor, emaila z paypala ? Nic nie pokazesz, bo sporu nie otwieralem.

Zostala wstrzymana, bo tak jak wam tlumaczylem, paypal jest swiadom iz jest to zwrot ktorego zadasz na innym koncie. Miales cofnac spor, i bylo by ok.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - yazir - 01-04-2014 12:36

zero4 skończ pieprzyć takie głupoty, paypal nie jest tego świadom bo nie możesz mieć 2 kont. Masz 2 konta = ban na obu jak tylko to zauważą.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - galski.pawel - 01-04-2014 12:37

(01-04-2014 12:34)zero4 napisał(a):  
Cytat:Informuje że kwota która zero przelał na moje konto została mi zabrana ma status Wstrzymana.

Pokaz, ten spor, emaila z paypala ? Nic nie pokazesz, bo sporu nie otwieralem.

Zostala wstrzymana, bo tak jak wam tlumaczylem, paypal jest swiadom iz jest to zwrot ktorego zadasz na innym koncie. Miales cofnac spor, i bylo by ok.

Śmieszny jesteś beka Przecież gadałem z jacussiem i chciałeś żeby zamknął spór. I teraz to już by nic nie zrobił. Nie mówiłem, że tak będzie? Mówiłem, zamknąłby spór a on otwiera i kasę ma. Cwaniak i tyle. Proszę zbanujcie go tutaj Xpokerface


EDIT:
[Obrazek: 16411762800063703689.jpg]

Sorry za te bluzgi tam, ale już mnie on denerwuję, 4 dzień i cały czas grał na czas... Podejrzewam, że gdybym nie poprosił surfera o sprawdzenie tego co mu dałem to dalej by mnie oczerniał i by wam mówil, że go oszukuję Undecided


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - zero4 - 01-04-2014 12:39

Cytat:zero4 skończ pieprzyć takie głupoty, paypal nie jest tego świadom bo nie możesz mieć 2 kont. Masz 2 konta = ban na obu jak tylko to zauważą.

Zwrot wyslany byl z legalnego konta znajomej... wiec nie wiem w czym problem ?


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - galski.pawel - 01-04-2014 12:41

(01-04-2014 12:39)zero4 napisał(a):  
Cytat:zero4 skończ pieprzyć takie głupoty, paypal nie jest tego świadom bo nie możesz mieć 2 kont. Masz 2 konta = ban na obu jak tylko to zauważą.

Zwrot wyslany byl z legalnego konta znajomej... wiec nie wiem w czym problem ?

Z tego co wiem to on operuję 3 paypalami.

Nadal mi nie odpowiesz na pytanie? Skoro masz taki dobry kontakt z "agentami" paypala to dlaczego nie zrobisz tak jak ci mówiłem? Niech ten twój agent paypala napiszę w sporze jacussia wszystko i jacuss będzie mógł być spokojny i spór zakończy się. Ale widzę, że nieźle już kombinujesz. Wiedziałem, że ten spór u jacussia zostanie otwarty.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Jacuss - 01-04-2014 12:42

[Obrazek: fZp5q81.png]


Legalnego konta znajomej ? Big Grin
To czemu kazaleś je zablokować?