Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu (/Temat-Sprzedam-Nieaktualne-sprawa-zwrotu-87845)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - zero4 - 31-03-2014 14:01

Bo ja sie wywiazalem, dokonalem zwrotu dziekuje.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Jacuss - 31-03-2014 14:11

Z innego konta PP - niby paypal o tym wie a nie zakończy sporu skoro mają taką moc i wszystko o tym wiedzą.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - zero4 - 31-03-2014 14:15

Jak minie czas na moja odpowiedz to zakonczy twoja sprawe, a drugi kolega nie dostanie nic. Blokujesz cala sprawe. Tyle w tym temacie.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - kariolmax - 31-03-2014 14:16

Współczuję Wam ponieważ mnie też coś takiego dotknęło ale (na szczęście!) na mniejszą kwotę.
"Nisza" była oblegana jak mrówki w mrowisku


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Jacuss - 31-03-2014 14:18

To czemu nie chcesz odpowiedzieć skoro wsyztsko jest z wiedza PP?


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - zero4 - 31-03-2014 14:21

Bo skad mam wiedziec ze nie stwierdzisz sobie nagle, ze srodki ktore ci przelalem sa za cos innego, tego paypalowi nie udowodnie. Tak tez mi powiedzial agent przez telefon, ze dokonuje zwrotu z innego konta liczę na twoja współpracę, ktorej w tym przypadku jest brak. Myslisz ze gdybym chcial was wszystkich wyciuckac to bym sie tutaj udzielal, ze zwrucil bym ci jakiekolwiek srodki ? Chcialem to poprostu szybko zakonczyc, oddac tobie oddac drugiemu, usuwacie sprawy, temat zalatwiony. Wchodzi na to ze chcesz poprostu otrzymac drugi zwrot, liczac na to ze paypal zwruci srodki z założonej przez ciebie sprawy. Kto tu kogo chce oszukac, nie mnie oceniac. Szkoda mi tylko tej drugiej osoby ktora czeka na zwrot.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Jacuss - 31-03-2014 14:26

Z resztą śmierdzi mi również to że przelałeś mniej niż zapłaciłem


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - zero4 - 31-03-2014 14:28

2zl mniej ? sorry prowizja ty tez chyba rowno nie przelales, jakos nie plakalem

pozatym jak cofnies sprawe, to ci te 2zl dosle


Odp: Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Damkofr - 31-03-2014 15:26

mam takie pytanie czy plemiona będą działać czy to od początku był fake?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - kariolmax - 31-03-2014 15:52

(31-03-2014 15:26)Damkofr napisał(a):  mam takie pytanie czy plemiona będą działać czy to od początku był fake?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Uważaj bo zadziałają Jerk2