Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu (/Temat-Sprzedam-Nieaktualne-sprawa-zwrotu-87845)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Jacuss - 31-03-2014 09:38

Już chyba sprawa wyjaśniona - padliśmy ofiarą oszusta

[Obrazek: InlffBi.png]


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - dovakhinpl12 - 31-03-2014 10:45

Cóż z moich danych wynika że kod na FB BYŁ "DARMOWYM BUGIEM "
Poleciał właśnie dlatego na test i dlatego własnie działał Smile

na wszystko Inne - NIE DZIAŁAŁ !!!!!

Współczuję osobom wydy*** przez tego typa ;-/

radzę spory na paypal otwierać i Zgadajcie się na pm I kazdy z was niech uda się z danymi Innych osob oszukanych Smile W sprawie o 100 zł nic nie zrobią ale jak ktoś pójdzie i poda dane 5 osób np które zostały oszukane na identyczną kwotę a to info potwierdzi reszta oszukanych = Rozpoczęcie procedury namierzenia i zatrzymania , oraz droga sądowniczo - komornicza Smile


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - zero4 - 31-03-2014 11:38

Sprawa jest troche skomplikowana, fakt przyznaje ze plemiona na dzien dzisiejszy nie dzialaja, tzn te numery ktore zakupil Jacuss i dom-pawlowski, nie wiem dlaczego konkretnie bo narazie nie mam dostepu do pa, jutro bede wiedzial co i jak. Obu zaoferowalem zwrot na dzien dzisiejszy, co i tak nie jest proste, a to dlatego iz konto Paypal zostalo zablokowane z powodu trzech roszczeń (1x jacus 2x dom-pawlowski) a do tego mam je na minusie, wiec zwrot z tego konta na ktore panowie wplacili jest poprostu niemozliwy.

Jacuss ma juz zwrot na Paypalu - wyslany z innego konta.
dom-pawlowski nie chce zwrotu, mimo iz go oferowalem chyba z 10 razy, i chce czekac na numer. Mimo iz oferuje mu zwrot, grozi policja sądem i bog wie kim jescze. Przyznaje sprzedalem towar ktory nie dziala tak jak powinien, przepraszam i chce oddac pieniadze, ale nie bede go prosil o zaakceptowanie zwrotu.

Jacussa, prosze o usuniecie sprawy na paypalu, dzieki czemu bede mogl odblokowac konto doslac kase i rozwiazac sprawe dom-pawlowski. (Konto paypal z ktorego ci wyslalem zwrot, zostalo juz zablokowane wiec nie ma obawy ze COFNĘ transakcje) Wszystko bylo konsultowane z obsluga Paypala, i nie odblokuja mi konta dopóki nie zacznę rozwiązywać roszczeń, wiec prosze Jacussa o usuniecie sprawy.



Cytat:Post: #52RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p
Cóż z moich danych wynika że kod na FB BYŁ "DARMOWYM BUGIEM "
Poleciał właśnie dlatego na test i dlatego własnie działał Smile

na wszystko Inne - NIE DZIAŁAŁ !!!!!

Współczuję osobom wydy*** przez tego typa ;-/

radzę spory na paypal otwierać i Zgadajcie się na pm I kazdy z was niech uda się z danymi Innych osob oszukanych Smile W sprawie o 100 zł nic nie zrobią ale jak ktoś pójdzie i poda dane 5 osób np które zostały oszukane na identyczną kwotę a to info potwierdzi reszta oszukanych = Rozpoczęcie procedury namierzenia i zatrzymania , oraz droga sądowniczo - komornicza Smile

Wszystkie oferowane przezemnie sposoby dzialaja, jutro bede wiedzial co jest z plemionami, jezeli ktos ma watpliwosci przesle kody do wszystkich gier surferowi w celu weryfikacji nie ma z tym problemu.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - surfer0700 - 31-03-2014 11:53

(31-03-2014 11:53)daniel42na napisał(a):  
(31-03-2014 11:38)zero4 napisał(a):  Jacussa, prosze o usuniecie sprawy na paypalu, dzieki czemu bede mogl odblokowac konto doslac kase i rozwiazac sprawe dom-pawlowski.

Dobra sciema, nie ryzykujcie utraty pieniędzy, jeśli zostaliście oszukani to usuńcie sprawę dopiero po oddaniu Wam pieniędzy.
Przecież autor może to zrobić z innego konta Paypal.

Przecież napisał że Jacuss już dostał zwrot pieniędzy z innego PayPala. Tongue


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - daniel42na - 31-03-2014 11:59

A to sorki zwracam honor. Lol


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Damkofr - 31-03-2014 12:28

ciekawe ile podziała mój kod do fb.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - zero4 - 31-03-2014 13:19

Pisz jak bys mial problemy z twoim kodem, surferowi cos raz niedzialalo, i wygenerowalem nowy bez problemu. Masz moje gg jak cos.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Jacuss - 31-03-2014 13:32

Więc tak.

Oddał mi kasę ale z innego pp, więc co zrobi jak zakończe ROSZCZENIE a on zrobi spór na tym drugim PP?
A ja zostane bez kasy Big Grin



Może poczkeajmy do jutra ?
Jak będą działały te sposoby to zakończymy spory a ja Tobie zapłacę znowu,


"Konto paypal z ktorego ci wyslalem zwrot, zostalo juz zablokowane wiec nie ma obawy ze COFNĘ transakcje"

Za co zostało zablokowane niby?

I czemu niby piszesz maile z obsługą PP a nie wypowiadasz się w sporze?
Chyba ubsługa PP powinna nas informować skoro jesteśmy stroną w sporze?


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - zero4 - 31-03-2014 13:53

Jacuss
Do mometu kiedy nie cofniesz sporu nie bede w stanie wyplacic pozostalej osobie. Sporu z tamtego konta zalozyc nie moge, jest juz zablokowane na moja prosbe (paypal wie o tym iz refundowalem ciebie z innego konta).


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Jacuss - 31-03-2014 13:58

(31-03-2014 13:53)zero4 napisał(a):  Jacuss
Do mometu kiedy nie cofniesz sporu nie bede w stanie wyplacic pozostalej osobie. Sporu z tamtego konta zalozyc nie moge, jest juz zablokowane na moja prosbe (paypal wie o tym iz refundowalem ciebie z innego konta).

Większej bajki nie słyszałem Big Grin
Paypal wie ale ja nie wiem? Czemu nie możesz się wypowiedzieć oficjalnie w sporze tylko jakieś prywatrne machlojki?