Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu (/Temat-Sprzedam-Nieaktualne-sprawa-zwrotu-87845)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - surfer0700 - 30-03-2014 16:01

(30-03-2014 15:57)RejTom napisał(a):  Ciekawy sposób rozwiązywania problemów... Jak ktoś napisze swoją opinię z prośbą o wyjaśnienie to dostaje bana :/

Bardzo ciekawy. Szkoda tylko że ten user założył kolejne multikonto. Ponadto problem został rozwiązany.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - RejTom - 30-03-2014 16:06

Z moich źródeł wynika że nie wiadomo czy został rozwiązany. Numer który nie chodził, został podobno zastąpiony nowym, tylko dopiero po dodaniu punktów lub po 24h będzie można określi czy rzeczywiście działa czy to było tylko kolejne zagranie na odciągnięcie w czasie.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - surfer0700 - 30-03-2014 16:07

No to jak Twoje źródła dowiedzą się czy kod działa to możesz napisać i będziemy sprawę dalej wyjaśniać. A koledze przekaż żeby nie próbował zakładać kolejnego multi.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - RejTom - 30-03-2014 16:10

Z pewnością jak kod zadziała to się odezwę ja albo inni użytkownicy z forum, którzy zakupili i im też nie działa.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - surfer0700 - 30-03-2014 16:11

Z tego co czytam po komentarzach w tym temacie to wszystko działa prawidłowo.
Sam kupiłem kod facebook i działa bez zarzutu. No ale czekamy na informacje.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - RejTom - 30-03-2014 16:17

No właśnie facebook działa poprawnie, ale nie plemiona.

Wiadomość od kolegi:
Zwraca się z pytaniem, czy mógłby Surfer0700 przetestować ten numer również? Żeby póżniej użytkownik Zero4 nie mówił że numer na pewno działa tylko on coś kręci i chce od niego wyłudzić kasę.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - surfer0700 - 30-03-2014 16:19

Tak, mógłbym.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - RejTom - 30-03-2014 16:24

Tylko żeby autor nie miał nic przeciwko, to mogę przesłać ten numer.

Zero4 jest online także niech się wypowie, czy się zgadza na coś takiego?


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - surfer0700 - 30-03-2014 17:24

UWAGA: Najlepiej będzie jak do czasu wyjaśnienia sprawy, nie będziecie kupowali kodów do Plemion od tego użytkownika. Jeżeli punkty premium do plemion zostaną dodane do mojego konta, poinformuje Was o tym.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Damkofr - 30-03-2014 17:43

Jeszcze raz potwierdzam działanie kodu do fb ale z plemionami narazie jest coś nie tak. Mam info od 2 użytkowników że narazie nic nie jest okej. Ale narazie poczekajmy jeszcze te 24h może problem się rowiąże.