Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu (/Temat-Sprzedam-Nieaktualne-sprawa-zwrotu-87845)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Damkofr - 25-03-2014 19:58

(25-03-2014 19:30)BloNdyN napisał(a):  Ha kolego Smile za pare dni bd mial mnie jako konkurencje Smile) wiem skad bierzesz ten sposob Smile

Ps nie pisax bo i tak nie powiem, Bd mial do lola rp jak cos Smile Niedlugo

Ta już to widze. Ja będe miał zioło ile będe chciał za darmo ale też nie pisac bo nie powiem ;x


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Jacuss - 28-03-2014 01:05

Ile za plemiona 4rty numer?


Odp: [Sprzedam] Sposob na ladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Damkofr - 28-03-2014 08:35

Jak coś to kupiłem do fb i potwierdzam działanie. Działa we wszystkich grach na fb. W parę sekund można mieć ile się chce tych goldow i innych dzikich węży Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - UmCyK - 28-03-2014 12:48

Wytłumaczy mi ktoś o co tutaj chodzi???


Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Damkofr - 28-03-2014 15:39

dostajesz numer robisz pewne triki i masz w każdej grze na fb tyle goldow czy tam innych premium ile chcesz.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - RejTom - 28-03-2014 19:39

Kupuję numer do Facebooka. Smile Podaj dane do przelewu


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - dom-pawlowski - 30-03-2014 11:25

Kupiłem do plemion.

A więc zrobiłem tak jak dostałem w poradniku i autor mówi, że do 24h będą pkt. Mineły już 22 godziny i nadal nic... Pisałem do autora na GG, ale on odpowiedział mi takimi słowami:
"wez sie ogarnij kolej, grozisz blokujesz
pewnie ci juz doladowalo i w huja lecisz
wiedzialem ze z toba tak bedzie"

Jak na razie nie polecam, poczekam jeszcze te 2 godziny jeżeli nadal nic to załatwię to inaczej.

Proszę kogoś kto kupił żeby tutaj się wypowiedział czy też tak długo czekał czy coś podobnego lub do mnie na PW.

Pozdrawiam.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Damkofr - 30-03-2014 14:49

Nie wiem ale do fb są pkt natychmiast do plemion trzeba tak długo czekać?


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - dom-pawlowski - 30-03-2014 14:54

Tak:
"bo czasami trzeba czekac na punkty nawet i 24 godziny".

Jakoś tak po 16 mija 24 godzina a pkt. jak nie było tak nie ma. Mam nadzieję, że chociaż zero4 się odezwie do mnie i to wyjaśnimy bo nie chcę robić mu problemu żeby później się włóczył po komisariatach etc. Pisałem z innym ma ten sam problem tylko tyle, że on czeka na pkt. mniej, ale jutro będzie wiadomo czy mu doładowało czy nie. Może to sprawa numeru czy cos? Nie wiem... Czekam na autora, aby wszystko załatwić!


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - RejTom - 30-03-2014 15:57

Ciekawy sposób rozwiązywania problemów... Jak ktoś napisze swoją opinię z prośbą o wyjaśnienie to dostaje bana :/