Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu (/Temat-Sprzedam-Nieaktualne-sprawa-zwrotu-87845)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - zero4 - 23-03-2014 14:30

gg podalem wyzej, niestety ale nie moge siedziec 24h na forum, sprawdzam je w miare mozliwosci. Osoby ktore byly konkretne i realnie zainteresowane nie mialy problemu z kontaktem.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - galski.pawel - 23-03-2014 14:41

Rozumiem... Napisałem na GG, czekam na odp.

Pozdr. Wink


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - zero4 - 23-03-2014 20:54

Niestety nic na gg nie mam , pisz pw, juz jest miejsce.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - galski.pawel - 23-03-2014 20:57

"Mozemy to sprawdzic, wal na gg 6676825"


Jeżeli to ten numer co podałeś wcześniej jest prawidłowy to na pewno masz wiadomość Smile


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - Damkofr - 23-03-2014 23:07

rezerwuje kod do facebook albo plemiona zależy co dostępne.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - zero4 - 24-03-2014 09:46

sorry podalem zle gg, 6672825.

Plemiona narazie sprzenane,

Sa dwa numery do fb, i wolne jest Khanwars, pisz pw

dodalem gry.pl gdzie miedzy innymi jest goodgame empire, i wiejskie zycie.

Wstepnie kolejny numer Fb zarezerwowany
Kolejna rezerwacja numeru fb dla p*******


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - galski.pawel - 24-03-2014 23:55

Proszę odpisz mi na gg bo mimo, że jesteś dostępny to nie odpisujesz, więc nie wiem czy mnie ignorujesz czy jak... Czekam już parę godz. Pozdr.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - zero4 - 25-03-2014 12:16

(24-03-2014 23:55)galski.pawel napisał(a):  Proszę odpisz mi na gg bo mimo, że jesteś dostępny to nie odpisujesz, więc nie wiem czy mnie ignorujesz czy jak... Czekam już parę godz. Pozdr.

Wez sie najpierw zdecyduj, bo ja nie mam czasu pisac o dupie marynie.

Prosze tylko powaznie zainteresowanych o skladanie ofert.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - galski.pawel - 25-03-2014 18:34

Kupił ktoś stąd plemiona? Jeśli tak to proszę o jakąś ocenę itd. Lol


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - BloNdyN - 25-03-2014 19:30

Ha kolego Smile za pare dni bd mial mnie jako konkurencje Smile) wiem skad bierzesz ten sposob Smile

Ps nie pisax bo i tak nie powiem, Bd mial do lola rp jak cos Smile Niedlugo