Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu (/Temat-Sprzedam-Nieaktualne-sprawa-zwrotu-87845)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - zero4 - 23-03-2014 09:42

Narazie wiecej numerow do plemnion nie planuje sprzedac, w obiegu sa juz 4 i narazie tyle. Kod bedzie dziala do gry Hero Zero. Nie dziala w metinie czy lolu, bo to sa gry oparte o klienta, a to dziala tylko web-web.

Zostaly 2 numery facebook, i trzy KhanWars


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - galski.pawel - 23-03-2014 12:33

Szkoda, że autor nie jest tak bardzo dostępny... Nie wiem jak inni kupili już do plemion 4 numery skoro ja pisałem do autora jak jeszcze nikt nie kupił i otrzymałem 1 czy 2 odp. Chciałem kupić, ale jak widać nie jest to z lekka fair. Pozdrawiam.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - alizen - 23-03-2014 12:40

Działa do do dark orbit?


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - PremAccHack - 23-03-2014 12:47

galski.pawel

Mam podobnie, chce się dogadać ale sprzedawca sposobu pisze 2 - 3 wiadomości na cały dzień.

Niech się wypowiedzą Ci co kupuli sposób. Bo nie wiem czy to działa, czy nie.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - zero4 - 23-03-2014 13:26

galski.pawel ty bys to chcial kupic za 25zl, wiec w ogule nie pisz mi pw, bo zawracasz glowe, napisalem ci ze kolejny numer do plemion to 250zl i juz sie nie odezwales ?

PremAccHack tobie rowniez pisalem ze plemiona narazie sprzedane, jestes w kolejce jak sie zdecyduje puscic wiecej numerow, narazie 4 sprzedane, z czego dwa poszly pozaforum na PBM.

Osoby ktore kupily, prosilem o wystawienie komentarzy, i nie odemnie to zalezy kiedy i czy to zrobia. Z tego co wiem wystawily juz aukcje na allegro... wiec watpie zeby chcialy sie okazac.


Cytat:Niech się wypowiedzą Ci co kupuli sposób. Bo nie wiem czy to działa, czy nie.


Nie wiem czy czytasz watek od poczatku, ale sposob jest juz zweryfiowany przez moderatora ktory kupil kod do FB, i sobie chwali. Wiec przestan juz gdybac, bo sposob dziala koniec kropka.


(23-03-2014 12:40)alizen napisał(a):  Działa do do dark orbit?

Mozemy to sprawdzic, wal na gg 6672825


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - galski.pawel - 23-03-2014 13:30

Autor proszę o usunięcie wiadomości ze skrzynki, bo nie da się pisać ... Angry


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - zero4 - 23-03-2014 13:34

Juz ogarniete


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - surfer0700 - 23-03-2014 13:35

Wcześniej napisałem że wszystko działa i teraz też piszę że wszystko działa.
Kupiłem, jestem zadowolony, działa z każdą grą i aplikacją facebook, które posiadają facebookowe płatności premium. Nie wiem co więcej napisać, ja z kupującym miałem dobry kontakt.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - zero4 - 23-03-2014 13:37

Moze napisze tak, Prosze tylko osoby zainteresowane kupnem o kontakt. Prosze nie pisac w intencji iz zdradze magniczny sposob, bo to nie jest magiczny sposob ktory kazdy z was moze sobie wymyslec.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars - galski.pawel - 23-03-2014 13:40

zero4 ja jestem zainteresowany, ale proszę zrób coś z twoim kontaktem bo jest masakryczny... Nie możesz podać jakiegoś gg, skype? Tutaj odpiszesz 2 wiadomości na dzień i jeszcze skrzynka zapchana ... Proszę napisz jak mogę z Tobą normalnie w szybkim tempie się dogadać i dowiedzieć.

Pozdr.