Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu (/Temat-Sprzedam-Nieaktualne-sprawa-zwrotu-87845)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - galski.pawel - 01-04-2014 12:48

hahaha, wcześniej mówił, że konto ma zablokowane i nie może już nic zrobić nawet sporu otworzyć. Dobra dowody są już na to, że jest to oszust i tyle. Co więcej?


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - BloNdyN - 01-04-2014 13:29

(01-04-2014 12:48)galski.pawel napisał(a):  hahaha, wcześniej mówił, że konto ma zablokowane i nie może już nic zrobić nawet sporu otworzyć. Dobra dowody są już na to, że jest to oszust i tyle. Co więcej?

Macie jego dane ? Dzwoncie do paypal we dwoch, pierw niech któryś z was zadzwoni i powie co jest grane, potem drugi z ta sama sprawe, przedstawicie im link do postu tutaj, albo im podeslijcie screeny z rozmowami tu etc, i niech sie zapzonaja. Niech sie dowiedza ze ma ponoc 3 konta, i zgloscie sprawe na policje. Jak sie zwroca do pp o jego dane ip to bd miec.

Ja bym pierw do paypal dzownil i przedstawil sytuacje i podeslal tutaj im link do forum aby sie mogli tez lepiej zapoznac.

Pamietam jak marcel_kk dawal cos takiego pierw kupil czy tam wymienil kase, komus na bank on mu na pp, poczym zglosil spor. Marcel_kk przedstawil sytuacje i mu zwrocili potem kase. Moze wam sie uda tez odzyskac jakos.

Powodzenia z tym gnojem Smile

AA i tak pozatym jakbyście zglosili sprawe na policje, moga tez sie zwrocic do Admina z prośbą i ip tego skur*****.


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - Kiljan - 01-04-2014 13:33

Paypal to oleje temat i zabierze całą kase Lol


RE: [Sprzedam] Sposob na darmowe doladowania do gier na Facebooku/Plemiona/KhanWars/Gry.p - BloNdyN - 01-04-2014 13:41

Ale można spróbować. Nie zaszkodzi chyba Big Grin, ale troche czytałem o paypal Xpokerface że większości spraw olewają...


RE: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - Jacuss - 01-04-2014 13:45

Oby było na Naszą korzyść.. Sad


RE: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - BloNdyN - 01-04-2014 13:46

Mówie niech pierw zadzowni któryś z was i przedstawi sytuacje. Może wam pomogą


RE: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - PremAccHack - 01-04-2014 15:40

Kto mi udostępni ten sposób na fb. Ktoś tam wspominał że te numery są darmowe Smile


RE: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - galski.pawel - 01-04-2014 15:47

Nie są darmowe, tylko akurat te co mi dał zero4 niby do plemion 1 z nich działa na fejsie...


Odp: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - Damkofr - 01-04-2014 16:02

numery nie są ogólnie dostępne więc niech ich nie ujawnia tu bo zaraz będzie po sposobie.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [Sprzedam] Nieaktualne, sprawa zwrotu - galski.pawel - 01-04-2014 17:21

Niestety już nie działa na fejsie Sad zero4 coś przestawił i już po... zero4 czekam na kasę!