Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Porady i sposoby jak zarobić na subskrypcjach i smsach premium. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Porady i sposoby jak zarobić na subskrypcjach i smsach premium. (/Temat-Sprzedam-Porady-i-sposoby-jak-zarobic-na-subskrypcjach-i-smsach-premium-87829)



[Sprzedam] Porady i sposoby jak zarobić na subskrypcjach i smsach premium. - choli11 - 21-03-2014 00:46

1.Nazwa przedmiotu :Poradnik wraz z wieloma wskazówkami dotyczącymi zarobku na premium smsach i subskrypcjach sms
2.Opis przedmiotu :Sposoby opierają się głównie na portalach społecznościowych , jest jednak część wymagających stron/blogów bądź jakiegoś zaplecza. Zarobki mogą być bardzo duże jak i nikłe.Duża część zależy od tego co będziecie chcieli zastosować jako główną metodę , jaką drogą pójdziecie , bo jest ich kilka , na wprowadzanie w życie dużej ilości sposobów poprostu zabrakłoby Wam czasu. Część ze sposobów to tzw. autopiloty , które mogą generować zyski długi okres czasu , trochę wymagających inicjatywy własnej i wdrażania dodatkowo swoich rozwiązań , chociaż te zaprezentowane ode mnie będą dla Was świetną bazą. Nisz opisanych oraz sposobów i porad jest sporo , część udoskonalona , także z konkurencją nię będzie problemu. Wiadome , że ta występuje wszędzie , lecz przy zastosowaniu się do porad na pewno coś dodatkowo Wam samym wpadnie do głowy.Jest też trochę łopatologicznych wyjaśnień , dla prawdziwych nowicjuszy i ludzi którzy nie mieli w żaden sposób styczności z tym tematem. Poradnik bez żadnych kruczków w stylu 5 zdjęć na 2 linijki tekstu jak czasem bywa , czysty , mam nadzieję prosty , aczkolwiek starałem się dodać trochę rozmachu do niegoSmile Samo mi to przychodzi z łatwością. Jest on w 100% autorski , polegałem na własnym doświadczeniu ,przemyśleniach i pomysłach które przeszły mi przez głowę.Mam nadzieję , że nie będzie osób rozczarowanych treścią.
Zaznaczam z góry:
Nie biorę żadnej odpowiedzialności za szkody bądź skutki stosowania mojego poradnika.

3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt :Preferowana prywatna wiadomość i w temacie. W zależności od częstotliwości odzewu udostępnie coś innego.
5.Cena :pierwsze 4 osoby 50 zł reszta 70 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy/ skrill/
Poradnik oczywiście zostaje wysłany do tutora (daniel42na) , od niego powinna pojawić się w najbliższym czasie recenzja.
Pozdrawiam i owocnych zarobków.


RE: [Sprzedam] Porady i sposoby jak zarobić na subskrypcjach i smsach premium. - Tyrkijt - 21-03-2014 11:00

Jakieś screeny zarobków tym sposobem?


RE: [Sprzedam] Porady i sposoby jak zarobić na subskrypcjach i smsach premium. - lkserwis - 21-03-2014 11:08

Podlaczam sie, zapodaj ostatnia wyplate :-P

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka


RE: [Sprzedam] Porady i sposoby jak zarobić na subskrypcjach i smsach premium. - choli11 - 21-03-2014 15:24

Poczekajcie na ocenę tutora , mam nadzieję, że w najbliższym czasie ja jak i Wy ją uzyskamy.
Potem ewentualnie wyślę zdjęcia zarobków osoby , która ma z moich rąk poradnik. Ja aktualnie zawieszony na kołku ze względu na obowiązki.
Pozdrawiam


RE: [Sprzedam] Porady i sposoby jak zarobić na subskrypcjach i smsach premium. - daniel42na - 21-03-2014 22:19

RECENZJA:
[ 9,5 strony | plik .docx ]
Poradnik wprowadza nas w zagadnienia związane z serwisami oferującymi subskrybcje sms i sposobami zarobku.
Opisuje Programy jakie wspomniane serwisy posiadają oraz najpopularniejsze sposoby zarobku z ich wykorzystaniem. Poradnik nie zawiera żadnej tajemnej wiedzy ani metod które wymagają specjalistycznych umiejętności.
Jest to bardziej ogólnikowe vademecum z zakresu serwisów sub-sms i metod promowania.
Moim zdaniem dla osób początkujących lub nie potrafiących odnaleźć się w takich serwisach może okazać się pomocny, natomiast dla osób z doświadczeniem i regularnymi zarobkami wiedza w nim zawarta pewnie nie będzie niczym nowym.



RE: [Sprzedam] Porady i sposoby jak zarobić na subskrypcjach i smsach premium. - DeoRIP - 22-03-2014 11:00

(21-03-2014 22:19)daniel42na napisał(a):  RECENZJA:
[ 9,5 strony | plik .docx ]
Poradnik wprowadza nas w zagadnienia związane z serwisami oferującymi subskrybcje sms i sposobami zarobku.
Opisuje Programy jakie wspomniane serwisy posiadają oraz najpopularniejsze sposoby zarobku z ich wykorzystaniem. Poradnik nie zawiera żadnej tajemnej wiedzy ani metod które wymagają specjalistycznych umiejętności.
Jest to bardziej ogólnikowe vademecum z zakresu serwisów sub-sms i metod promowania.
Moim zdaniem dla osób początkujących lub nie potrafiących odnaleźć się w takich serwisach może okazać się pomocny, natomiast dla osób z doświadczeniem i regularnymi zarobkami wiedza w nim zawarta pewnie nie będzie niczym nowym.


To coś takiego daje za darmo ... -.-


RE: [Sprzedam] Porady i sposoby jak zarobić na subskrypcjach i smsach premium. - choli11 - 22-03-2014 13:45

Nie wiesz co znajduję się w poradniku Deo.
Dziękuje za w miarę obiektywną recenzję i pozdrawiam.
1 sztuka poszła , liczę na recenzje Smile


RE: [Sprzedam] Porady i sposoby jak zarobić na subskrypcjach i smsach premium. - choli11 - 28-03-2014 13:29

Z powodu nikłego zainteresowania obniżam cenę na 35 zł. Gwarantuję ,że z pomocą poradnika odrobicie jego koszt w bardzo krótkim czasie - potrzebne jest jednak do tego działanie. Znajduję się tam kilka fajnych , część pewnie dobrze znanych , część mniej ,sposobów i miejsc , gdzie możecie umieścić link , jak je dobrze rozpromować.
Pozdrawiam


RE: [Sprzedam] Porady i sposoby jak zarobić na subskrypcjach i smsach premium. - mateart - 02-04-2014 03:05

To ile teraz ?


[Sprzedam] Porady i sposoby jak zarobić na subskrypcjach i smsach premium. - surfer0700 - 10-05-2014 12:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.