Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
autosurfon.pl - skuteczne zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: autosurfon.pl - skuteczne zarabianie (/Temat-autosurfon-pl-skuteczne-zarabianie-87820)

Strony: 1 2 3 4


RE: autosurfon.pl - skuteczne zarabianie - Forver - 24-07-2014 22:41

Mam pytanie, czy ktoś z tych co już dostali wypłaty może powiedzieć czy jest proces weryfikacji konta społecznościowego? Bo lajki na FB nabijałem na fake końcie, bo nie chciałem zaśmiecać głównego konta, jednak ostatnio przeczytałem na stronie głównej "Przed wykonaniem wypłaty dla użytkownika weryfikujemy konta społecznościowe oraz ustawienie województwa w edycji konta!". Czy na prawdę weryfikują, czy to tylko ściema, aby odstraszyć oszustów?


RE: autosurfon.pl - skuteczne zarabianie - 4Colors - 25-07-2014 20:39

(24-07-2014 22:41)Forver napisał(a):  Mam pytanie, czy ktoś z tych co już dostali wypłaty może powiedzieć czy jest proces weryfikacji konta społecznościowego? Bo lajki na FB nabijałem na fake końcie, bo nie chciałem zaśmiecać głównego konta, jednak ostatnio przeczytałem na stronie głównej "Przed wykonaniem wypłaty dla użytkownika weryfikujemy konta społecznościowe oraz ustawienie województwa w edycji konta!". Czy na prawdę weryfikują, czy to tylko ściema, aby odstraszyć oszustów?
Obecnie wypłaciłem 16,40 zł, a like nabijałem z Fake konta. Nie miałem żadnych problemów z wypłatami Wink


RE: autosurfon.pl - skuteczne zarabianie - Arkadio1994 - 25-07-2014 21:24

Ja wypłaciłem 5zł i też bez problemów jakichkolwiek.


RE: autosurfon.pl - skuteczne zarabianie - Shadow271 - 07-08-2014 17:27

Ja wypłaciłem 10,50zł, jednak jeżeli zamierzamy kupić VIP musimy codziennie odbierać bonus za logowanie się, co da jednak niewielki zysk, a to, że VIP daję 2 razy większe maksimum CPC, jest zbędne, ja od 3 miesięcy nie widziałem klika za 20 pkt, czyli zwykłe konto wystarcza do klikania.


RE: autosurfon.pl - skuteczne zarabianie - Admin - 05-06-2015 19:18

Z uwagi na liczne powiadomienia Naszych użytkowników o nierzetelności i niewypłacalności serwisu - przenoszę do scamu.


autosurfon.pl - skuteczne zarabianie - Admin - 05-06-2015 19:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.