Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MSPartners- Weyfikacja Konta. Brak kontaktu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: MSPartners- Weyfikacja Konta. Brak kontaktu. (/Temat-MSPartners-Weyfikacja-Konta-Brak-kontaktu-87802)

Strony: 1 2 3 4 5


MSPartners- Weyfikacja Konta. Brak kontaktu. - patulsky1337 - 20-03-2014 15:42

Witajcie.

Zakładam ten temat ponieważ mam problem z MSPartners.

Oczywiście po rejestracji wysłałem skany do weryfikacji konta. Strona jasno głosi "zweryfikujemy twoje konto do 48H od wysłania skanów". Poczekałem tyle a nawet dłużej bo aż 3 dni. Oczywiście 0 odpowiedzi a w profilu ciągle widać "konto nie zostało zweryfikowane" ; /

Pomyślałem wtedy, że napisze do supportu ( Zakładka pomoc partnerom). Opisałem dokładnie mój problem, serwis przyjął wiadomość i otrzymałem powiadomienie "odpiszemy w przeciągu 24H" ... jedyny szczegół jest taki, że te 24H trwa już 4 dni...

Mieliście podobnie? Wiem, że serwis jest zaufany i dużo osób na nim zarabia ale czasowo coś się nie wyrabia.

Dziękuje za pomoc.


RE: MSPartners- Weyfikacja Konta. Brak kontaktu. - surfer0700 - 20-03-2014 15:44

Po 7 dniach jak wysłałem skan moje konto nadal nie było zweryfikowane.
Wtedy wysłałem Prywatną Wiadomość i po około 72h otrzymałem wiadomość z przeprosinami i informacją że konto zostało zaakceptowane.


RE: MSPartners- Weyfikacja Konta. Brak kontaktu. - badom - 20-03-2014 15:48

17 marca wysłałem maila z zapytaniem na [email protected] i do tej pory cisza. Także pospolity przypadek Smile.


RE: MSPartners- Weyfikacja Konta. Brak kontaktu. - olaww - 20-03-2014 16:05

ja nie miałem takiego problemu


RE: MSPartners- Weyfikacja Konta. Brak kontaktu. - patulsky1337 - 20-03-2014 19:00

Wysłałem jeszcze raz prywatną i jeszcze raz maila z skanami. Poczekam jeszcze 2-3 dni i zobaczymy co to będzie ; / Mam nadzieje, że to zweryfikują.


RE: MSPartners- Weyfikacja Konta. Brak kontaktu. - tremen - 20-03-2014 19:05

ja mam zweryfikowane i mi trwało do 3 dni tydzień temu wysłałem skany dowodu jedna i druga strona


RE: MSPartners- Weyfikacja Konta. Brak kontaktu. - patulsky1337 - 21-03-2014 02:27

Ja też właśnie wysłałem przód i tył. Jest wyraźnie wszystko bo ze skanera.


RE: MSPartners- Weyfikacja Konta. Brak kontaktu. - dovakhinpl12 - 22-03-2014 19:39

Bo to zależy Big Grin Jeżeli przyznają im pożyczkę chwilówkę na twój skan dowodu osobistego to cię od razu zweryfikują , jeśli to trochę potrwa to dostaniesz dopiero wtedy kiedy oni wezmą na twój dowód pożyczkę Big Grin








** żartuje **

Cierpliwośći Smile


RE: MSPartners- Weyfikacja Konta. Brak kontaktu. - patulsky1337 - 22-03-2014 20:17

Cierpliwości? Po 2 wysłaniu dalej 0 jakiekolwiek kontaktu.

A już kasy mam tyle, że już dawno bym wypłatę zlecił. Big Grin


RE: MSPartners- Weyfikacja Konta. Brak kontaktu. - m4t0sh - 22-03-2014 23:47

akceptuja ci bez zweryfikowanego?