Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak pozyskać Darmowy Ruch na Stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak pozyskać Darmowy Ruch na Stronę (/Temat-Jak-pozyskac-Darmowy-Ruch-na-Strone-87774)

Strony: 1 2


Jak pozyskać Darmowy Ruch na Stronę - DeI - 19-03-2014 23:20

Jakie macie pomysły na pozyskanie ruchu na świeżą stronę.

W sieci znalazłem taki poradnik:
http://www.lexy.com.pl/blog/zrodla-darmowego-trafficu.html

Wiecie coś o innych metodach??

Za spamowanie w grupach na fb (o zgrozo nazwy grup to oferty) dostałem na konto blokadę na czas nieokreślony :/


RE: Jak pozyskać Darmowy Ruch na Stronę - DeI - 24-03-2014 18:42

Brak pomysłów na zdobycie ruchu nie istnieją taki programy aż mi się wierzyć nie chcę??
A może magiczne słowo brzmi dam reputa za pomoc :/


RE: Jak pozyskać Darmowy Ruch na Stronę - Qwik - 24-03-2014 18:54

Ruch zdobywasz ze stron wymiany ruchu takich jak hitleap.


RE: Jak pozyskać Darmowy Ruch na Stronę - DeI - 24-03-2014 21:55

Zapoznałem się z tą stroną podobny system do https://surfingweb.co/.
Martwi mnie jedynie fakt że aby uzyskać jeden wartościowy unik 60s trzeba poczekać 120s. No i tak jak na powyższej stronce chyba nie mogę sprecyzować że chce żeby Polacy tylko wchodzili :/. A coś takiego byłoby ważne.

Codziennie spamuje 10-20 postów na forach w treści umieszczając anchor.

Zastanawia mnie jeszcze inny motyw. Otóż na demotywatorach próbowałem spamować ale już po dwóch komentarzach dostałem bana od czego to zależy od szybkości pisania postów a może po prostu każdy komentarz musi być różny.

No i jeszcze jest kwejk i facebook do spamowania. Są jeszcze jakieś metody oprócz pozycjonowania o których nie wiem za info będę wdzięczny Pozdro


RE: Jak pozyskać Darmowy Ruch na Stronę - ascanio - 02-04-2014 12:35

Napisz artykuł gościnny dla jakiegoś popularnego serwisu/bloga. Właściciel będzie miał darmowy content, a Ty darmową reklamę na jego stronie.


RE: Jak pozyskać Darmowy Ruch na Stronę - Ucze - 04-04-2014 06:21

Ja od siebie mogę dodać taki sposób:
- wchodzisz na stronę typu zmarsa( lub inna ważne by nie trzeba było mieć konta by komentować zdjęcia)
- swój link skracasz w jakimś skracaczu
- udostępniasz go tam i podpisujesz coś w stylu darmowe konta premium itp.

Wiem ze to trochę nie etyczne, ale każdy orze jak może jeśli trzeba coś nabić to tak to się robi Smile


RE: Jak pozyskać Darmowy Ruch na Stronę - Kede - 04-04-2014 09:30

Stary, nie trać nawet czasu na sufry. Po co Ci puste wyświetlenia strony? Jedyne co zyskasz to więcej transferu zużytego na hostingu..

Najlepszym sposobem zdobycia odwiedzających jest pozycjonowanie. Jeżeli tematyka ciekawa to nawet jak piszesz na wielu forach różne posty to możesz dodać link do sygnaturki. Zainteresowani klikną Wink


RE: Jak pozyskać Darmowy Ruch na Stronę - DeI - 04-04-2014 21:20

Wiem z surfami nawet nie próbowałem. Gdyż weźmy na logikę kto odwiedza z surfów? Ludzie którzy sami pkt chcą. Czyli zerowe zainteresowanie 1:100 osób się może zainteresuje.

Pozycjonuję anchorami i powiem że jest ładny efekt stopniowo pisząc 5-15 postów na dzień pod jednym hasłem jestem na pierwszej stronie 6 miejsce (400K stron wyszukiwania) a pod drugim 3 strona 1 miejsce (2-3mln stron wyszukiwania).

Pisząc po forach i dając jakiś link wiem że trochę ludzi przeskoczy.
Ale zastanawiałem się nad metodami spamowania bardziej pro elo na potężnych stronach typu demoty, kwejk, wykop ale tam to jest już poblokowane. Na youtubie chyba 30-40 linków wlepiłem w filmach i google analytics wykazało mi zero przeskoków.

Wydaje mi się że najlepszą opcją jest posiadanie fanpejdża. Ale pech chciał że nie mam fanów na pęczki a kupowanie udostępnienia jest bardzo lipne (kupiłem dwa udostępnienia za 15-20zł od dwóch allegrowiczów mających strony powyżej 100k fanów i przeskoczyło 15-30 śmiech na sali mam fanpejdż 1600 fanów i jak udostępniam stronę o podobnej tematyce to przeskakuje 200-300)


RE: Jak pozyskać Darmowy Ruch na Stronę - szufliko - 04-04-2014 21:23

Musisz dobierac tematycznie fanpage na ktorych kupujesz reklame, wymieniaj sie udst. Na fp o podobnej tematyce, tj. Gier....


RE: Jak pozyskać Darmowy Ruch na Stronę - DeI - 04-04-2014 21:27

Tak jak na privie pisałem już szukałem. Jeśli są to nastawione na to samo co ja.
Żeby wymieniać się udostępnieniami trzeba mieć jakąś ilość bazową fanów. Pamiętam że napisałem 1-2tyg temu chyba 50+ wiadomości o udostępnienie do śmieciowych fanpejdży typu "są cycki jest impreze" efekt przeskoczyło chyba 20 fanów