Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja wypłata z autosurfon.pl a jakie są wasze wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moja wypłata z autosurfon.pl a jakie są wasze wypłaty (/Temat-Moja-wyplata-z-autosurfon-pl-a-jakie-sa-wasze-wyplaty-87766)

Strony: 1 2


Moja wypłata z autosurfon.pl a jakie są wasze wypłaty - ParkourSpajdi - 19-03-2014 20:22

Witam wszystkich bardzo serdecznie , to mój pierwszy post więc proszę wyrozumiałość.

Serwis autosurfon.pl jest wypłacalny mam na to dowód wypłaty czy ktoś z was posiada dowody wypłat ?
Piszcie pod spodem czy ktoś cokolwiek wypłacił z tego serwisu i ile ewentualnie czekał na wypłatę .

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Moja wypłata z autosurfon.pl a jakie są wasze wypłaty - wiesiek - 21-03-2014 21:56

Dziś zleciłem wypłatę w autosurfon i dostałem w ciągu pół godzinki, także polecam.
W związku z tym przenoszę opis serwisu do działu wypłacalne auto-surfy w stronce z podpisu poniżej.


RE: Moja wypłata z autosurfon.pl a jakie są wasze wypłaty - poduszka12 - 27-03-2014 20:43

ile zbieraliście na pierwszą wypłatę?


RE: Moja wypłata z autosurfon.pl a jakie są wasze wypłaty - MrocznyKILL - 27-03-2014 20:48

Wszytko pięknie i gratuluję wypłatySmile lecz temat jest z złym dziale powinien znajdować się w dziele "Wypłaty"


RE: Moja wypłata z autosurfon.pl a jakie są wasze wypłaty - ParkourSpajdi - 30-03-2014 12:01

Ja na swoją pierwszą wypłatę czekałem miesiąc z czego zbierałem może tydzień bo po zarejestrowaniu trzeba czekać 30 dni do wykonania pierwszej tranzakcji


RE: Moja wypłata z autosurfon.pl a jakie są wasze wypłaty - kramat - 30-03-2014 15:11

Już od połowy marca pierwszą wypłatę można zlecać po 5 dniu od rejestracji.


RE: Moja wypłata z autosurfon.pl a jakie są wasze wypłaty - dovakhinpl12 - 30-03-2014 18:01

Jutro lub pojutrze wypłatka Wink Ok 12 - 16 zł Big Grin Noi oczywiście Konkurs Ref Big Grin


RE: Moja wypłata z autosurfon.pl a jakie są wasze wypłaty - majeros - 30-03-2014 18:52

jutro zlecam pierwszą wypłatę bo mam 4.70 więc dziś się chyba nie dozbiera:)ale jutro 300 punktów na luzakuBig Grin


RE: Moja wypłata z autosurfon.pl a jakie są wasze wypłaty - seba93 - 18-08-2014 01:33

ja tam nie robię na wypłatę bo to i tak grosze.. wole wyświetlenia strony Wink


RE: Moja wypłata z autosurfon.pl a jakie są wasze wypłaty - Admin - 05-06-2015 19:18

Z uwagi na liczne powiadomienia Naszych użytkowników o nierzetelności i niewypłacalności serwisu - przenoszę do scamu, nieaktualna dyskusję do kosza.