Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krashai like money ;3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Krashai like money ;3 (/Temat-Krashai-like-money-3-87751)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Krashai like money ;3 - Krashai - 19-03-2014 17:41

Wpis 1 - 19.03.2014

Siemka jestem Krashai i postanowiłem założyć ten dziennik by się zmotywować i zarazem notować wszystkie moje wzloty jak i upadki. zarabiam na różnych sposobach, w tym momencie zarabiam na subskrypcjach sms.

A więc zacząłem zarabianie w internecie około 2lata temu, zaczęło się na ppa z czego szybko zrezygnowałem ponieważ się po prostu do tego nie nadaje, potem bawiłem się w tremorgame i sporo na tym zarobiłem sprzedając gry, następnie zacząłem sprzedawać grafikę na czym też trochę zarobiłem (przykładowe prace niżej). Zarabianie się skończyło na początku 2013 roku z łatwego powodu, tym powodem były chęci a dokładniej ich brak...

W 2014 roku myślałem jak tu zarobić na swoich grach (zapomniałem dodać że jestem również gamedevem) i wymyśliłem kilka ciekawych rzeczy ale że nie ma pieniążków na zafundowanie tych rzeczy to trzeba je zarobić. Dokładnie 01.02.2014 zacząłem zarabiać na subskrypcjach sms, zacząłem na cpagrip i wyszło to całkiem nie najgorzej :
[Obrazek: a8nxz.jpg]
Potem pobawiłem się firesem i zarobiłem tam około 400zł następnie FireSub na którym zarobiłem 70zł i zarabiam dalej oraz Instanter na którym zarobiłem tyle co na sygnaturce oraz dwie wypłaty już za mną :
[Obrazek: 237m9e.jpg]

Tutaj te grafiki o których wyżej pisałem.
1: Przetransportowany LoL w 2D (projekt nie wyszedł)
[Obrazek: beztytuumoh.png]
2: Karta do takiej jednej karcianki którą również tworzyłem (projekt zawieszony)
[Obrazek: czbo.jpg]
3: Praca nad animacją ;P
[Obrazek: asdasdkw.jpg]
4: Wyżej robiona animacja (nie dokończona)
[Obrazek: animation1iu.gif]

A więc mam kilka celów i dlatego założyłem między innymi ten dziennik.
Głównym celem jest motorek a potem serwer do stworzenia gry.

Dziś nie będę już pisał co robiłem i ile zarobiłem, to zacznę od jutra.

Odłożona kasa na główny cel : 315.42zł
Kasa potrzebna na główny cel : 1500/2000zł



RE: Krashai like money ;3 - cord - 19-03-2014 17:53

życze powodzenia w dążeniu do celu! $.$ ^^


RE: Krashai like money ;3 - Arivi - 19-03-2014 18:04

Kiedyś widziałem, że ludzie na forum wstawiali stworki które "ewoluowały" na następny poziom gdy uzyskały daną ilość kliknięć. Wydaje mi się, że to dość niezły zarobek na reklamie ;P


Powodzenia


RE: Krashai like money ;3 - explrlz - 19-03-2014 18:07

Fajny dziennik! Będę śledził Wink


RE: Krashai like money ;3 - pietreczka - 19-03-2014 18:35

Będę śledził i zapraszam do lektury mojego dziennika, też subskrypcje SMS Wink
Da radę zarobić coś jeszcze na tym CPAGrip?
Znasz jeszcze jakieś fajne serwisy z subskrypcjami?
Posiadasz swoje fanpage?
Jak wklejasz te zdjęcia na forum?


RE: Krashai like money ;3 - Krashai - 19-03-2014 20:33

(19-03-2014 17:53)cord napisał(a):  życze powodzenia w dążeniu do celu! $.$ ^^
A dziękuje ;P

(19-03-2014 18:04)Arivi napisał(a):  Kiedyś widziałem, że ludzie na forum wstawiali stworki które "ewoluowały" na następny poziom gdy uzyskały daną ilość kliknięć. Wydaje mi się, że to dość niezły zarobek na reklamie ;P


Powodzenia
Pomysł roku !. Sam na to nie wpadłem, serio piszę ;D.
Dziś albo jutro czekajcie interaktywnej zabawy w tym temacie ;P

(19-03-2014 18:07)explrlz napisał(a):  Fajny dziennik! Będę śledził Wink

Ołł jak miło, dziękuje ;P

(19-03-2014 18:35)pietreczka napisał(a):  Będę śledził i zapraszam do lektury mojego dziennika, też subskrypcje SMS Wink
Da radę zarobić coś jeszcze na tym CPAGrip?
Znasz jeszcze jakieś fajne serwisy z subskrypcjami?
Posiadasz swoje fanpage?
Jak wklejasz te zdjęcia na forum?

Widziałem Twój dziennik, duuuużo pieniążków ;P.
1. Tak da rade zarobić ;P.
2. Znam wszystkie te co znasz Ty ;P.
3. Nie.
4.[img]tutajlink[/img]


RE: Krashai like money ;3 - Krashai - 20-03-2014 10:37

Dziś wieczorem interaktywna gra w tym temacie !


RE: Krashai like money ;3 - choli11 - 20-03-2014 14:34

Poklikamy w potworka Smile Może zmieni się w jakiegoś co nas ochroni w razie kataklizmu bądź zagłady Big Grin
Temat idzie do śledzonych (:
Pozdrawiam i życzę dobrych zarobków.


RE: Krashai like money ;3 - Krashai - 20-03-2014 22:38

Wpis 2 - 20.03.2014

A Więc dziś dużo nie robiłem gdyż po prostu czas nie pozwolił, wstałem o 10 i do 11 pospamowałem. Następnie dziewczyna do 15, potem obowiązki i takie tam. Spamowałem znowu od 17 do 19. Dziś zarobiłem 40zł + 56zł wczoraj i jakieś zaległe leady z czego wyszła mi kolejna wypłata :
[Obrazek: 280pni9.jpg]
[Obrazek: sx2gdj.jpg]
Zapomniałem wczoraj wam wspomnąć że czekam jeszcze za wypłatą z freebiza o wysokości 940zł. Jutro co do subskrypcji będzie tragedia,mam dużo na głowie.

Interaktywna Gra !
A więc tak jak pisałem zrobimy sobie tutaj w temacie interaktywną grę która będzie polegała na ewolucji stworków po danej ilości kliknięć, znam się trochę na gamedevie więc może ułożymy później z tych stworków jakąś grę. A więc zaczynając od dziś do każdego kolejnego wpisu będę wstawiał klikaną grafikę stworka plus statystyki z kliknięciami i potrzebną ilością kliknięć do następnej ewolucji. Kliknięcia będą monitorowane w shorte.st klik zostanie zaliczony po kliknięciu skip ad.

1. Crystal Egg
[Obrazek: 23vxlw2.jpg]
Kliknięć do ewolucji(Kliknij w obrazek jajka a następnie skip ad by zaliczyło) : 0/250

2. Grass-Stone Egg
[Obrazek: 1zfkm4j.jpg]
Kliknięć do ewolucji(Kliknij w obrazek jajka a następnie skip ad by zaliczyło) : 0/250

Zapraszam do zabawy !

Odłożona kasa na główny cel : 315.42zł
Kasa potrzeba na główny cel : 1500/2000zł



RE: Krashai like money ;3 - choli11 - 20-03-2014 22:47

Kliknąłem i przyłączyłem się do zabawy także 1/250 masz na obu pokemonach czy cokolwiek to jest bądz czym ma być w przyszłościBig Grin