Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedane [do zmaknięcia] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedane [do zmaknięcia] (/Temat-Sprzedane-do-zmakniecia-87744)



Sprzedane [do zmaknięcia] - SprzedażFanpage - 19-03-2014 14:41

Sprzedane


RE: [SPRZEDAM] Martwy Fanpage 28 tysięcy fanów, tematyka: zarabianie - hajoskin - 19-03-2014 16:53

kupuje


RE: [SPRZEDAM] Martwy Fanpage 28 tysięcy fanów, tematyka: zarabianie - Jacuss - 19-03-2014 22:58

Chciałem kupić - nawet tyle chciałem dać co ten Pan tutaj chciałby za tego fp, ale on zamiast sprzedać upiera się na poczekaniu do jutra - po co ? nie wiem. Undecided Dziwna sprawa Big Grin


RE: [SPRZEDAM] Martwy Fanpage 28 tysięcy fanów, tematyka: zarabianie - SprzedażFanpage - 19-03-2014 23:05

Taki ze mnie dziwny człowiek. Jeśli to nie problem proszę poczekać, byłbym niezmiernie wdzięczny Smile


RE: [SPRZEDAM] Martwy Fanpage 28 tysięcy fanów, tematyka: zarabianie - Jacuss - 20-03-2014 12:04

Kupiłem, zapłaciłem i brak odzewu - zoabczymy jak to się potoczy


RE: [SPRZEDAM] Martwy Fanpage 28 tysięcy fanów, tematyka: zarabianie - SprzedażFanpage - 20-03-2014 13:52

Proszę Pana, wczoraj się Pan upierał, że chce Pan kupić. Brak odzewu co do podania e-maila był od Pana. Odpisał Pan po 7 godzinach. Ludzie też pracują Smile


Sprzedane [do zmaknięcia] - daniel42na - 11-04-2014 21:58

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.