Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WP] Wtyczka YT+adf.ly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [WP] Wtyczka YT+adf.ly (/Temat-WP-Wtyczka-YT-adf-ly-87739)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - Hiuston - 22-03-2014 08:28

(21-03-2014 21:04)m4t0sh napisał(a):  
(21-03-2014 09:33)Hiuston napisał(a):  
(21-03-2014 00:57)m4t0sh napisał(a):  działa Smile
kiedy to doda filmiki? dodałem video sources

Musisz wejść w plugin > sources i masz taki przycisk "Scrape Videos!" klikasz go i wtedy ci dodaje.
nic nie dodaje :/
Bo może nie ma filmików pod podane tagi. Wink Spróbuj jakieś proste dodać i sprawdź czy działa.


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - lubiekeppa - 22-03-2014 09:16

Ktoś wytłumaczy jak to dokładnie działa ze zalicza wejscia na adfly ?


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - m4t0sh - 22-03-2014 14:51

(22-03-2014 08:28)Hiuston napisał(a):  
(21-03-2014 21:04)m4t0sh napisał(a):  
(21-03-2014 09:33)Hiuston napisał(a):  
(21-03-2014 00:57)m4t0sh napisał(a):  działa Smile
kiedy to doda filmiki? dodałem video sources

Musisz wejść w plugin > sources i masz taki przycisk "Scrape Videos!" klikasz go i wtedy ci dodaje.
nic nie dodaje :/
Bo może nie ma filmików pod podane tagi. Wink Spróbuj jakieś proste dodać i sprawdź czy działa.
miałem proste taki dalej to samo :/


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - m4t0sh - 22-03-2014 21:12

dobra działa
ruch sam się weźmie z czasem czy jak?


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - Liromir - 22-03-2014 21:37

Wpisy są dobre pod względem SEO bo kopiuje keywordy z filmów, ale sam musisz coś podziałać z SEO jak chcesz mieć przyzwoite zarobki


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - patryk574 - 26-03-2014 18:54

można samemu jakoś podawać linki z YT ?
i gdzie mogę znaleźć swoje id adfly?


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - Kropcio - 31-03-2014 06:08

@up
Wchodzisz na adfly logujesz się następnie w "Tools" wchodzisz w "Easy Link" i zobaczysz tam link w tym linku cyfry to twoje Id. Mam nadzieje, że pomogłem.

Mam pytanie czy warto kupić pod to domenę i hosting?


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - Onyke - 31-03-2014 10:39

Skonfigurowałem wszystko (dodawanie filmików, szukanie po tagach, id adfly itp) i mam mały problem.
Filmiki i komentarze się dodają ale niestety coś nie działa przekierowanie adfly. Wygląda to tak jakbym w ogóle nie podał swojego id AdFly (0 przekierowań na stronie + nie skróciło mi żadnych linków w panelu na stronie adfly).
Wie ktoś może w czym tkwi problem? (id adfly podałem dobre).


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - patryk574 - 31-03-2014 16:15

(19-03-2014 17:04)Liromir napisał(a):  zauważyłem tylko tyle że posty które ta wtyczka tworzy są dobrze zrobione pod SEO, wrzuciłem zdjęcia do 1go postu

te posty co tworzy ta wtyczka są bardzo słabe pod względem SEO

jedyne co dodaje to SEO Title

a co z resztą ? czyli : focus keyword, meta description i meta keywords - zostają one puste


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - krzy9 - 31-03-2014 20:21

Witam. Mam problem z ustawieniami tej wtyczki. Poradziłem sobie z wgraniem i dodaniem źródła, ale takie coś wyskakuje, gdy klikam "Scrap videos!"
Cytat:Manual Update - Results
[1] Connecting youtube.com... [Check Link]


Warning: curl_init() has been disabled for security reasons in /virtual/domena.p/wp-content/plugins/videofly/zvf_functions.php on line 90

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /virtual/domena.p/wp-content/plugins/videofly/zvf_functions.php on line 91

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /virtual/domena.p/wp-content/plugins/videofly/zvf_functions.php on line 93

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /virtual/domena.p/wp-content/plugins/videofly/zvf_functions.php on line 94

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /virtual/domena.p/wp-content/plugins/videofly/zvf_functions.php on line 95

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /virtual/domena.p/wp-content/plugins/videofly/zvf_functions.php on line 96

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /virtual/domena.p/wp-content/plugins/videofly/zvf_functions.php on line 103

Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /virtual/domena.p/wp-content/plugins/videofly/zvf_functions.php on line 104

Warning: curl_errno() has been disabled for security reasons in /virtual/domena.p/wp-content/plugins/videofly/zvf_functions.php on line 105

Warning: curl_close() has been disabled for security reasons in /virtual/domena.p/wp-content/plugins/videofly/zvf_functions.php on line 111
Done!

ZVF can not reach 1 source(s):
http://gdata.youtube.com/feeds/api/videos/-/example/tag/tag?max-results=50&alt=atom&v=2&orderby=published
Ps.: zmieniłem nazwę strony na domena.pl. Próbowałem z różnych keyword i cięgle to samo. Poproszę o pomoc jak to rozwiązać.