Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Książka o pozycjonowaniu i optymalizacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Książka o pozycjonowaniu i optymalizacji (/Temat-Ksiazka-o-pozycjonowaniu-i-optymalizacji-87697)



Książka o pozycjonowaniu i optymalizacji - elbowndg - 18-03-2014 19:39

Moja wiedza z zakresu SEO kuleje i to BARDZO.
Poszukuję książki dla początkujących, z której nauczę się pierwszych podstaw, wyjaśni podstawowe kwestie. Zależy mi na tym by była po prostu napisana zrozumiałym językiem dla nowicjusza nie po "hebrajsku".

Ktoś może coś polecić?


RE: Książka o pozycjonowaniu i optymalizacji - sheko12 - 18-03-2014 22:49

Jak ksiązka, to tylko taSmile http://helion.pl/ksiazki/sztuka-seo-optymalizacja-witryn-internetowych-eric-enge-stephan-spencer-jessie-stricchiola-ra,sztseo.htm


RE: Książka o pozycjonowaniu i optymalizacji - Adrjan77 - 18-03-2014 22:52

SEO to dziedzina w której za szybko wszystko się zmienia, tak by napisać książkę i żeby po wydaniu była ona w miarę aktualna,
generalnie polecam blogi, których jest mnóstwo.
Wiedza uniwersalna która powinna zawrzeć się w książce to "nic się nie da zrobić na skróty, musisz włożyć to sporo pracy a wyniki niekoniecznie będą widoczne nawet po tygodniu, dwóch, miesiącu"


RE: Książka o pozycjonowaniu i optymalizacji - Kede - 19-03-2014 00:05

Na forum PIO jest wszystko czego potrzebujesz. Tyle rzeczy się zmieniło, że większość ebooków to strata czasu. To co kiedyś sprawiało, że strona była top1 teraz może sprawić, że wpadnie w czarną dziurę [filtr]. Aczkolwiek ten ebook który podał @sheko12 jest w miarę aktualny "Data wydania ebooka: 2013-07-09". i 700 stron więc trochę sobie poczytasz Wink Wygląda na zaawansowaną aż sam z chęcią bym do niej zajrzał czy jest coś ciekawego.


RE: Książka o pozycjonowaniu i optymalizacji - elbowndg - 19-03-2014 00:09

Zakupiłem tą książkę bo dostałem tu na forum o niej pozytywne opinie, rozumiem ze najlepiej czytać blogi i sprawdzac w praktyce, ale moja wiedza na temat SEO jest zerowa więc zaczne od przeczytania książki a następnie, bede czytal aktualne blogi i testował już w praktyce Smile Na pewno przeczytanie tej ksiązki mi nie zaszkodzi Wink