Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal a rachunek bankowy, inne dane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Paypal a rachunek bankowy, inne dane (/Temat-Paypal-a-rachunek-bankowy-inne-dane-87678)



Paypal a rachunek bankowy, inne dane - tidid - 18-03-2014 15:52

Posiadam PayPal zarejestrowany na mnie, a rachunek bankowy zarejestrowany na mamę. Nazwisko jest to samo, jednak róźni się imię. Konto jest zweryfikowane. Czy mogę dodać środki do konta? Pytam, gdyż napisane jest, iż trzeba mieć te same dane na rachunku jak i PayPal


RE: Paypal a rachunek bankowy, inne dane - maxiu170 - 18-03-2014 16:07

Ja mogłem i to całkiem niedawno. Taka sama sytuacja jak u cb. Dodaj na próbe np 10 gr i zobacz. Tylko to troche trwa. Wydaje mi sie, ze nie powinno byc problemu.


RE: Paypal a rachunek bankowy, inne dane - marcel_kk - 18-03-2014 19:30

Podczas doładowania konta ( błyskawicznie) dane muszą się zgadzać.
[Obrazek: 66f1gm.jpg]


RE: Paypal a rachunek bankowy, inne dane - maxiu170 - 19-03-2014 19:58

Tak jest napisane na stronie, jednak mi i wielu innym udało się bez problemu doładować konto.


RE: Paypal a rachunek bankowy, inne dane - tidid - 19-03-2014 20:15

Spróbowałem 2 zł i się nie da, pieniądze już zwrócili


RE: Paypal a rachunek bankowy, inne dane - xperiax26 - 20-03-2014 09:07

ja poscilem 50zł i tez czekam na przelew


RE: Paypal a rachunek bankowy, inne dane - marcel_kk - 20-03-2014 09:57

Jezeli dalej sie nie uda to zapraszam:
http://zarabiam.com/Temat-Wymiana-PP-Bank-Bank-PP-77238