Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) (/Temat-Zlece-promowanie-pliku-Instalacje-87654)

Strony: 1 2 3


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - explrlz - 17-03-2014 23:13

Jaki bot? Tylko nie mów ze darkcomet...


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - KerPwn - 17-03-2014 23:15

Byłem na NW teraz na Plasme przeszedłem bo przerzucam się na zarobek, tam to było bardziej dla zabawy Wink


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - explrlz - 17-03-2014 23:24

Ja lecę na im3. Dobry miner + fajne funkcje Wink plasma jak się spisuje Wink


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - KerPwn - 17-03-2014 23:27

Nad IM3 + DS się zastanawiałem, ale jednak wybrałem zestaw cube + plasma, jakoś mnie bardziej przekonał. Może tyle funkcji co IM3 nie ma natomiast nie narzekam, wszystko fajnie śmiga.
Ile masz aktualnie botsów ?


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - explrlz - 17-03-2014 23:29

Teraz słabo bo sprzedaje Wink teraz może z 500(ogólnie nie online Wink) a ty?


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - KerPwn - 17-03-2014 23:31

Ja od 4 dni lecę mam 230 ON, dlatego też muszę się zabrać za to, po ile sprzedajesz ?


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - explrlz - 17-03-2014 23:32

Cena różna ale około 50$/1k. Im3 ma częste update i niestety traci się wiele botów ;/


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - KerPwn - 17-03-2014 23:34

Plasma też dosyć często jakiegoś tam UPa ma, ale to widzę tylko w logach bo sam jestem jeszcze za krótko żeby zobaczyć jak to działa. Ale skoro IM3 ma upa to jak boty tracisz? Nie masz cyptera ?


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - explrlz - 17-03-2014 23:36

Mam chodzi o to ze klient się zmienia np teraz jest im 3.3 i jak miałeś instalke z 3.0 to spoko ale jak z no 2.0 to już nie chula. Wink chociaż ja używam dla zabawy bardziej tych botów i do zarobku na shorte.st Wink


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - KerPwn - 17-03-2014 23:40

No to ja z tego co widziałem to z plasmie trzymają chyba z ostatniej wersji(Czyli na 1.5 będą też te z 1.4), ale to przecież minuta roboty żeby je UPnąć do nowej wersji.
@edit mając 500 botów, nie lepiej LTC/DOGI kopać ?