Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) (/Temat-Zlece-promowanie-pliku-Instalacje-87654)

Strony: 1 2 3


Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - KerPwn - 17-03-2014 22:44

Szukam osoby(w przyszłości osób) które zajmą się promowaniem pliku. Jest to plik który ja tworzę, Ty go możesz promować gdziekolwiek torrenty, warezy, fb itd. Liczy się dla mnie ilość instalacji (wystarczy otworzenie pliku).
Może promujesz jakiś swój plik i masz dużo pobrań dziennie, też możemy się dogadać Smile

Szukam kogoś kto się na tym zna i dziennie udawało by się zdobyć konkretną ilość instalacji.

Co do profitów, kraj nie ma znaczenia natomiast znaczenie ma to na jakiej maszynie będą instalacje. Gamer która szuka jakiś nowych gier, ma lepszy komputer niż nastolatka szukająca jakiegoś filmu na 15 letnim laptopie i to właśnie będzie cenione, aby trafić do jak najlepszych maszyn.

Jeśli się na tym znasz i jesteś się w stanie tego podjąć, zapraszam na PW po więcej informacji.


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - Liromir - 17-03-2014 22:56

robisz botneta pod kopanie btc/ltc?
nie to forum


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - explrlz - 17-03-2014 22:58

Zgadzam się napewno bot net. I także napewno pod koparke bo szuka mocnych kart graficznych!


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - KerPwn - 17-03-2014 22:59

Dlaczego nie to forum ? Zarobek to zarobek, a w końcu to forum o zarabianiu prawda ? Może ma ktoś jakąś dobrą niszę, to ładnie może zarobić.


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - explrlz - 17-03-2014 23:01

@up ile dajesz za instalke?


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - Liromir - 17-03-2014 23:01

szukałbym raczej na jakichś blackhat forum, i samo chwalenie się tym że to robisz nie należy do najmądrzejszych rzeczy Xpokerface


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - KerPwn - 17-03-2014 23:03

Wystarczy przeczytać pierwszy post, zależy od maszyny na której instalka będzie.
Po za tym, to nie temat do dyskusji, zapraszam na PW.

@up Tak samo pisanie bezsensownych postów, nie wnoszących nic do tematu.


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - explrlz - 17-03-2014 23:05

Ciężko raczej wyszukiwać "dobre " maszyny. Wszystko zależy od szczęścia Wink a tak serio to ciężko utrzymać boty Wink ale z mojej strony powodzenia!


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - KerPwn - 17-03-2014 23:06

Ciężko nie ciężko, mam w zanadrzu kilka dobrych crypterów na tak więc moje pliki są na bieżąco FUD.
Co do szczęścia do maszyn, nie koniecznie. Zależy też dużo gdzie ten plik będziesz promować.

@down
Zapewne albo nie miałeś autostartu z cryptera ustawionego, albo antywirusy zaczęły wykrywać.


RE: Zlecę promowanie pliku (Instalacje) - Liromir - 17-03-2014 23:06

kur... teraz zrozumialem Twoj temat Big Grin myslalem ze chcesz instalki na innym botnecie Jerkl w sumie podpięcie FUD pliku pod PPA to dobry pomysł Big Grin