Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy na ojooo da się zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy na ojooo da się zarobić? (/Temat-Czy-na-ojooo-da-sie-zarobic-87612)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - mks22 - 28-03-2014 22:27

Na moim przykładzie widać, że można wyjść na swoje inwestując nie więcej niż 100$ Smile


Odp: Czy na ojooo da się zarobić? - Xkr - 29-03-2014 10:49

Jestem ciekaw jak to wyglada przy 300$ inwestycji

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - sbgorka - 30-03-2014 10:53

(29-03-2014 10:49)Xkr napisał(a):  Jestem ciekaw jak to wyglada przy 300$ inwestycji

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

zobacz sobie filmiki w mojej sygnaturze. maszpokazane dzien po dniu jak to leci, teraz jest troszke slabsze naliczanie wiec mysle, ze zwrot inwestycji nastapi po okolo 1,5 miesiaca a nie miesiac jak to bylo wczesniej.


Odp: Czy na ojooo da się zarobić? - Xkr - 30-03-2014 22:06

Ok, dzieki za info, btw to prawda ze mniejsze wyplaty sa realizowane szybciej?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - sbgorka - 31-03-2014 06:19

Nie do konca tak jest, kilka wyplat idzie szybko pozniej czekasz okolo miesiaca na paypal. Wyplacaj

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - DamianXIX - 31-03-2014 13:09

Ja na standard kupilem paczke 20 poleconych ale z tego co widzialem nawet w 2 miesiace by mi sie nie zwrocilo takze standard konto odradzam sam sie zastanawiam czy by nie wejsc w premium+ tylko ten wklad poczatkowy mnie odstrasza Big Grin

PS @sbgorka myslalem ze jestes starszy po glosie na filmiku ale widzac wiek na screenach jestem w szoku Big Grin


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - sbgorka - 31-03-2014 13:20

Duzo pale, hahhahahha, zalezy, na ktore screeny patrzysz:-) mam 29 lat:-)prawie 30 ale sie nie wychylam.z tym:-)

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - DamianXIX - 31-03-2014 15:41

No to dalem sie zmylic bo na screenach z ojooo filmiku masz wiek podany 26 Big Grin ale w takim razie dobrze myslalem ze masz kolo 30 :-)


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - Kovlor - 11-04-2014 21:41

Witam,
i jak, opłaca się według was w ojooo.com inwestować? Ile to może jeszcze potrzymać? Jaki wkład najoplacalniejszy, po ile bym wychodził na plus? Za dobre odpowiedzi zarejerstruje się z refa.


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - Workis - 12-04-2014 11:59

Opłaca się. W ciagu roku osiagneli 3cie miejsce pod wzgledem stron PTC wg rankingu Alexa, czyli wg mnie ma szanse dorownac serwisom typu neobux i trwac latami, ale warunki na pewno sie pozmieniaja (nie bedzie mozna zarobic az tak duzo jak teraz).
99$ optymalnie + miec cos w kieszeni na przedluzenie premium+ po pierwszym i drugim miesiacu (99$ caly czas reinwestujemy w kolejnych RR). Ogolnie im wiecej tym lepiej to oczywiste (szybciej zaczniesz wyplacac), ale 99$ powinno wystarczyc. Pamietaj tylko o tym, zeby co 3 dni kupowac tyle RR ile sie da (z zarobkow z juz istniejacych RR) i warto kliknac wszystkie reklamy - w skali miesiacac moga dac nawet ~50 dodatkowych RR.
Na poczatku wygladac powinno to mniejwiecej tak :
kupujemy premium+ za 39$ i 300 RR za 60$. Po 3 dniach powinno na koncie byc 6$ z klikow poleconych i ~0,5-1$ z wlasnych klikow - kupujesz kolejnych 30 RR. Po kolejnych 3 dniach masz juz 6,6$ z naliczen RR i ~1-1,5$ z wlasnych klikow - kupujesz 40 RR. Po kolejnych 3 dniach masz 7,2$ z klików RR, lacznie z wlasnycmi zalozmy ze 8$ - kupujesz 40RR i tak dalej i tak dalej. To wszystko przy zalozeniu, ze RR klikaja tylko tyle, zeby sie utrzymac - w praktyce jest to wiecej. I tak jak pisalem wczensiej - polecam na pierwsze 2 miesiace miec odlozone pieniadze na przedluzenie p+, bo z naliczen poleconych lepiej kupowac kolejnych poleconych.

pozdrawiam