Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy na ojooo da się zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy na ojooo da się zarobić? (/Temat-Czy-na-ojooo-da-sie-zarobic-87612)

Strony: 1 2 3 4 5


Czy na ojooo da się zarobić? - sosi3 - 17-03-2014 12:18

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum. Zwracam się do Was z pytaniem, czy z oglądania stron na wad.ojooo.com naprawdę da się zarobić jakieś sensowne pieniądze. Z tego co czytam to, gdy się rozwinie konto do premium+ i kilku tysięcy RR, można zarobić nawet do 1000$ miesięcznie. Czy to prawda? Jakie jest Wasze zdanie?


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - ingro85 - 17-03-2014 12:43

podłączam się do pytania


Odp: Czy na ojooo da się zarobić? - asiorek - 17-03-2014 13:17

Jasne ze da rade zarobić: > trzeba dpbrze wszystko rozplanowac a na pewno da rade


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - lkserwis - 17-03-2014 13:36

Na prem+ i 3000tys RR miesiecznie mysle ze okolo 250-260 $, bez bezposrednich poleconych :-)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - Pawel1178 - 17-03-2014 14:57

@up tylko napisz jeszcze ile trzeba wpłacić aby przejść na premium oraz zakupić taka ilość poleconych Big Grin


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - Juhas - 17-03-2014 15:47

Up@ chyba kosztuje około 300$ a z kontem premium+ dostajesz tych poleconych za free


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - Duxone00 - 17-03-2014 17:04

(17-03-2014 15:47)Juhas napisał(a):  Up@ chyba kosztuje około 300$ a z kontem premium+ dostajesz tych poleconych za free

Pierwsze słyszę lol

Premium+ kosztuje na rok 399$

Czekam na potwierdzenie przez kogoś kto tam działa tej informacji o której powiedział Juhas chodzi o
Cytat:dostajesz tych poleconych za free



RE: Czy na ojooo da się zarobić? - sosi3 - 17-03-2014 21:23

Z tego co wiem, to nie trzeba wpłacać żadnych pieniędzy, żeby coś zarobić, ale bez jakiejkolwiek wpłaty trzeba długo czekać na coś sensownego.


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - boss_ag - 18-03-2014 12:34

(17-03-2014 15:47)Juhas napisał(a):  Up@ chyba kosztuje około 300$ a z kontem premium+ dostajesz tych poleconych za free

Z całym szacunkiem, ale to jest kompletna bzdura. Nie dostaje się tych poleconych za free.

Ogólnie na ojooo można zarobić i to nawet przyzwoite pieniądze w zależności od posiadanego konta i liczby poleconych. Jeśli mówimy tu o koncie premium+ to faktycznie przy dobrych wiatrach zarobki wynoszą i 900$, ale z tego trzeba zapłacić 639$ za przedłużenie poleconych i konta premium+. Wiec jak łatwo policzyć na czysto wychodzi ponad 250$.

Jest kilka strategii, które pozwalają na szybszy bądź wolniejszy rozwój w zależności od zainwestowanej kwoty. Moza też nic nie wpłacać i stopniowo wykupować poleconych, ale ta strategia zajmuje dużo czasu zanim dojdziemy do maks. liczby poleconych.

Jeśli ktoś się interesuje Ojooo i chce zacząć to zapraszam do rejestracji z reff linka znajdującego się w sygnaturze i można do mnie śmiało "walić" z pytaniami na PW Smile


RE: Czy na ojooo da się zarobić? - Juhas - 18-03-2014 14:13

sorry znów litery zjadłem miało być nie dostajesz poleconych za free... impreza