Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Wspolników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam Wspolników (/Temat-Szukam-Wspolnikow-87574)

Strony: 1 2


Szukam Wspolników - smup33 - 16-03-2014 16:22

Szukam wspólników do strony o tematyce bukmacherskiej z typami.
Z sekcją płatnych typów, i różnego rodzaju analiz

Posiadam skrypt, domenę

Osoby chętne proszę wpisywać co chcą wnieść w to przedsięwzięcie


RE: Szukam Wspolników - n3cr0bp - 16-03-2014 16:57

Gram czynnie od ponad roku (ogólnie od 3), śledzę ligi itd.
Proszę o więcej info na czym polegała by moja rola, oraz jakie będę miał profilty.


RE: Szukam Wspolników - elbowndg - 16-03-2014 17:10

Ja mogę wnieść siebie do tego biznesu, mam nadzieje że zyski są znaczne...


RE: Szukam Wspolników - smup33 - 16-03-2014 17:15

(16-03-2014 16:57)n3cr0bp napisał(a):  Gram czynnie od ponad roku (ogólnie od 3), śledzę ligi itd.
Proszę o więcej info na czym polegała by moja rola, oraz jakie będę miał profilty.

poszło pw


RE: Szukam Wspolników - dogress - 16-03-2014 19:21

Uczęszczam do technikum informatycznego, więc znam się trochę na stronach. Interesuje się sportem od dziecka i mogę być bardzo pomocny Wink


RE: Szukam Wspolników - martyna2014r - 16-03-2014 19:34

(16-03-2014 19:21)dogress napisał(a):  Uczęszczam do technikum informatycznego, więc znam się trochę na stronach. Interesuje się sportem od dziecka i mogę być bardzo pomocny Wink

Poprawiłeś mi humor.. to, że chodzisz do technikum informatycznego to nie znaczy, że cokolwiek z niej wynosisz. Znam ludzi z tego kierunku i są tłukami do potęgi którzy kurwa nie potrafia ogarnąć podstawy html czy programowania.. zrób podstawową strone we flashu to dam ci 200 zł. Sam chodzę na ten kierunek i na prawdę nic się nie nauczę w szkole... tam tylko zdajesz papier a jak chcesz coś więcej wiedzieć prócz word, exel i takie gówna to pozostaje kurs.

Jak coś to zgłaszam się na "wspólnika" daj więcej info na PW.


RE: Szukam Wspolników - Juhas - 16-03-2014 19:35

Ja mógłbym być typerem expertem gram od 4 lat zależy co bym robił jaka rola napisz PW


RE: Szukam Wspolników - dogress - 16-03-2014 19:46

(16-03-2014 19:34)martyna2014r napisał(a):  
(16-03-2014 19:21)dogress napisał(a):  Uczęszczam do technikum informatycznego, więc znam się trochę na stronach. Interesuje się sportem od dziecka i mogę być bardzo pomocny Wink

Poprawiłeś mi humor.. to, że chodzisz do technikum informatycznego to nie znaczy, że cokolwiek z niej wynosisz. Znam ludzi z tego kierunku i są tłukami do potęgi którzy kurwa nie potrafia ogarnąć podstawy html czy programowania.. zrób podstawową strone we flashu to dam ci 200 zł. Sam chodzę na ten kierunek i na prawdę nic się nie nauczę w szkole... tam tylko zdajesz papier a jak chcesz coś więcej wiedzieć prócz word, exel i takie gówna to pozostaje kurs.

Jak coś to zgłaszam się na "wspólnika" daj więcej info na PW.

Taki był zamiar, aby poprawić wam humor. Ogólnie to szkoła nie daje mi zbyt dużo, ale podstawy html, php i javascript ( z wykorzystaniem jquery) znam. Miałem praktyki w różnych firmach informatycznych, dzięki który wiele się dowiedziałem. Nie każda szkoła jest taka jak twoja Wink


RE: Szukam Wspolników - sialala5 - 16-03-2014 20:09

8 letnie doświadczenie w zakładach, siedzenie na forach/stronach z typami od kilku lat.
Znajomość piłki i tenisa stopień zaawansowany.


RE: Szukam Wspolników - martyna2014r - 16-03-2014 20:15

(16-03-2014 19:46)dogress napisał(a):  
(16-03-2014 19:34)martyna2014r napisał(a):  
(16-03-2014 19:21)dogress napisał(a):  Uczęszczam do technikum informatycznego, więc znam się trochę na stronach. Interesuje się sportem od dziecka i mogę być bardzo pomocny Wink

Poprawiłeś mi humor.. to, że chodzisz do technikum informatycznego to nie znaczy, że cokolwiek z niej wynosisz. Znam ludzi z tego kierunku i są tłukami do potęgi którzy kurwa nie potrafia ogarnąć podstawy html czy programowania.. zrób podstawową strone we flashu to dam ci 200 zł. Sam chodzę na ten kierunek i na prawdę nic się nie nauczę w szkole... tam tylko zdajesz papier a jak chcesz coś więcej wiedzieć prócz word, exel i takie gówna to pozostaje kurs.

Jak coś to zgłaszam się na "wspólnika" daj więcej info na PW.

Taki był zamiar, aby poprawić wam humor. Ogólnie to szkoła nie daje mi zbyt dużo, ale podstawy html, php i javascript ( z wykorzystaniem jquery) znam. Miałem praktyki w różnych firmach informatycznych, dzięki który wiele się dowiedziałem. Nie każda szkoła jest taka jak twoja Wink

Który rok?