Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake paypal generator - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fake paypal generator (/Temat-Fake-paypal-generator-87562)



Fake paypal generator - Liromir - 16-03-2014 14:04

Witajcie!
Tym razem mam dla was fake program, który dodaje pieniądze do danego konta paypal.

[Obrazek: mMmbY98.png]

W paczce zawarłem również źródło, więc śmiało można edytować pod swoje potrzeby w PPA/PPD.

Download:
http://speedy.sh/dPvn4/PayPal-dla-zc.com.rar
hasło: zarabiam lub zarabiam.com (zapomniałem xD)



RE: Fake paypal generator - Lukines - 16-03-2014 14:07

"Możliwe że są jakieś wirusy"

Jezeli robiłeś tylko Formatke + jakieś MessageBoxy , nie ma prawa tam być wirusa. No chyba że to nie ty go zrobiłeś. A wklejasz tylko coś kto inny zrobił. Lub dałeś wirusa i tylko się zasłaniasz "Możliwe że są jakieś wirusy" , ehhh .


RE: Fake paypal generator - Liromir - 16-03-2014 14:11

Ty tak na serio?facepalm równie dobrze mogłem tego nie umieszczać, jest kod źródłowy więc róbta co chceta z tym.


RE: Fake paypal generator - Lukines - 16-03-2014 14:15

Heh ;D Jak nie ma wirusa to napisz że nie ma ;D A jak jest to napisz że jest bo takiego gadanie " Możeby być ale nie jestem pewien , dlatego skana nie dodałem ale może być ;D " jest denerwujące. xD


RE: Fake paypal generator - lobodzinskii - 16-03-2014 15:48

Na jakiej zasadzie ma działać ten program? Co on ma robić albo w czym pomóc


RE: Fake paypal generator - posiak - 16-03-2014 19:43

@up
facepalm


RE: Fake paypal generator - szy1sw - 16-03-2014 19:57

lobodzinskii do robienia ludzi w ch**a na PPA Smile


RE: Fake paypal generator - marcel_kk - 16-03-2014 20:01

niebywałe że ktoś się na to nabiera...


RE: Fake paypal generator - ManXer - 16-03-2014 20:59

Nie chcę pisać tu dyskredytować kogoś pracy ale czy ta wstawka naprawdę jest potrzebna? Myślę że zrobienie takiego fake programu nie jest problemem nawet dla kogoś nowego, wystarczy trochę chęci i czasu. Co innego jakby tu było zawarte coś poza tak podstawowymi rzeczami albo objaśniałbys coś w samym kodzie, a tak to taki gotowy program nawet z załączonym projektem komuś zupełnie niezaznajomionemu wiele nie da.

ps. hasło to zarabiam.com Wink


RE: Fake paypal generator - MoszNAgroda - 17-03-2014 16:23

Ktoś testował? A może PayPal Money Generator naprawde działa xD ?

@ Anty Warn

Ciekawe, firecash/egrofiles/astrocash i mozna sie pobawic w zarabianie