Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ban na FB. Przez IP? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ban na FB. Przez IP? (/Temat-Ban-na-FB-Przez-IP-87559)

Strony: 1 2


Ban na FB. Przez IP? - cokieee - 16-03-2014 13:19

Siemanko.
Dzisiaj założyłem z 4 konta i to z weryfikacją nr. tel i ciągle mi blokują je.. dodam jeden komentarz i natychmiast pojawia się powiadomienie o spamie : [ Czy to ma związek z moim IP? dość dużo już kont zakładałem, z 15
Można uniknąć tych banów? /wiem pewnie takich tematów było z 183250932


RE: Ban na FB. Przez IP? - elbowndg - 16-03-2014 13:22

Mam ten sam problem dziś, też 4 konta zbanowane też 4 weryfikowane telefonicznie Wink chyba FB wzial sie za fejki Big Grin


RE: Ban na FB. Przez IP? - cokieee - 16-03-2014 13:23

(16-03-2014 13:22)elbowndg napisał(a):  Mam ten sam problem dziś, też 4 konta zbanowane też 4 weryfikowane telefonicznie Wink chyba FB wzial sie za fejki Big Grin

hahah Big Grin NIEEEE tylko nie tooooooo ; [


RE: Ban na FB. Przez IP? - piotrekprorok - 16-03-2014 13:25

Ja mam internet z dynamicznym IP. Jak zakładam konta to robię tak:

- czyszczę ciastka
- zakładam konto, weryfikuję etc.
- czyszczę ciastka, zamykam przeglądarkę, rozłączam się z netem i na nowo łączę

Wtedy dopiero kolejne konto. Wcześniej robiłem bez rozłączania i czyszczenia cookie to też bany leciały często Smile
Przed logowaniem robię tak samo (czyszczę ciastka i na nowo łączę z netem) i nie mam aktualnie z tym problemów Smile


RE: Ban na FB. Przez IP? - cokieee - 16-03-2014 13:31

(16-03-2014 13:25)piotrekprorok napisał(a):  Ja mam internet z dynamicznym IP. Jak zakładam konta to robię tak:

- czyszczę ciastka
- zakładam konto, weryfikuję etc.
- czyszczę ciastka, zamykam przeglądarkę, rozłączam się z netem i na nowo łączę

Wtedy dopiero kolejne konto. Wcześniej robiłem bez rozłączania i czyszczenia cookie to też bany leciały często Smile
Przed logowaniem robię tak samo (czyszczę ciastka i na nowo łączę z netem) i nie mam aktualnie z tym problemów Smile
Wow dzięki Smile bardzo dobre wskazówki! Dopóki jest niedziela zajmę się tym trochę Big Grin


RE: Ban na FB. Przez IP? - elbowndg - 16-03-2014 13:35

Też tak robię ale dziś te wszystkie zabiegi nie przynoszą żadnego skutku, powiem więcej, banują mi konto po napisaniu 1 posta, czyszcze wszystko nowe konto zmiana ip itp, pisze nowego posta inny link, inny oobrazek, inna tresc, wszystko INNE i co? ban po pierwszym poscie ;D


RE: Ban na FB. Przez IP? - GoodLecki - 16-03-2014 13:49

ip-check.info ukryłeś wszystko Big Grin


RE: Ban na FB. Przez IP? - cokieee - 16-03-2014 14:01

(16-03-2014 13:49)GoodLecki napisał(a):  ip-check.info ukryłeś wszystko Big Grin

Zmiana ip? używasz? ja kiedyś zmieniłem i musieli mi cos tam naprawiac bo neta nie mialem przez to Tongue


RE: Ban na FB. Przez IP? - Kede - 16-03-2014 14:08

Polecam dobre VPN i zawsze logować się do każdego konta z tego IP z jakiego było założone.


RE: Ban na FB. Przez IP? - cokieee - 16-03-2014 14:19

Zrobiłem jak mówicie ale i tak blokujaaa ; [