Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wiadomość w sprawie nie działającego ptzplace - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Wiadomość w sprawie nie działającego ptzplace (/Temat-Wiadomosc-w-sprawie-nie-dzialajacego-ptzplace-8753)

Strony: 1 2


Wiadomość w sprawie nie działającego ptzplace - Vesperus - 16-06-2010 21:11

Prosiłbym o przetłumaczenie

Cytat:Hej Lockerz

Od dziś działa mi strona główna (parę dni temu dostałem od was bana), lecz jest problem z ptzplace.lockerz.com które nie działa. Dlaczego tak się dzieje ?

Pozdrawiam



RE: Wiadomość w sprawie nie działającego ptzplace - GoreYoite - 16-06-2010 22:05

Zalezy jak ci nie dziala jak pisze ze nie wczytuje strony to wyslij tego maila ale jak pisze: "Prize redemption coming soon. Check back soon." to nie wysylaj bo kazdy tak ma xd


RE: Wiadomość w sprawie nie działającego ptzplace - Vesperus - 16-06-2010 22:16

Ja się chyba zabije.
Znowu mi lockerz nie działa. No co za debile. na 2h mi włączyli


RE: Wiadomość w sprawie nie działającego ptzplace - Satan - 17-06-2010 17:36

Cytat:Hej Lockerz

Od dziś działa mi strona główna (parę dni temu dostałem od was bana), lecz jest problem z ptzplace.lockerz.com które nie działa. Dlaczego tak się dzieje ?

Pozdrawiam

Cytat:Hello Lockerz !
From now work me, your homesite (few days ago i get ban), but i have problem with ptzplace.lockerz.com - he does work. Why this not working ?



RE: Wiadomość w sprawie nie działającego ptzplace - Vesperus - 18-06-2010 15:16

Satan +


RE: Wiadomość w sprawie nie działającego ptzplace - Yanke$ - 18-06-2010 15:25

Satan, czas przeszły od 'get' to 'got', a więc powinno być
Cytat:few days ago i got ban
Nie rozumiem także Twojego początku, a także "he does not work" ?
PTZ PLACE to 'it', a nie 'he'.. A na dodatek w Twoim tłumaczeniu pojawił się kolejny karygodny błąd, napisałeś
Cytat:but i have problem with ptzplace.lockerz.com - he does work
a to oznacza działa ! Czyli napisałeś po polsku:
Cytat:Mam problem z ptzplace - działa
Coś mi tutaj zalatuje jakimś translatorem, chyba, że tak tłumaczysz :O
--------------------------------------------------------------------------------------

VESPERUS nie wysyłaj tego, jest bez sensu.. A Ty Satan chciałeś drugą szansę na tłumacza. No comment po prostu...

Cytat:Hej Lockerz
Od dziś działa mi strona główna (parę dni temu dostałem od was bana), lecz jest problem z ptzplace.lockerz.com które nie działa. Dlaczego tak się dzieje ?
Pozdrawiam
Cytat:Hi, Lockerz !
I would like to tell you, that Hallway is working now, but it didn't a few days ago (cause I got ban). But I have a big problem with ptzplace.lockerz.com. This site isn't loading at all. Do I have a ban on ptzplace.lockerz.com, or it is a kind of a bug ? If I have a ban, please tell me how long more will I have it, because restock's approaching.
Regards, TwojeImię



RE: Wiadomość w sprawie nie działającego ptzplace - Admin - 18-06-2010 15:35

oj satan jednak tlumaczenia to nie Twoja mocna strona, jak nie znasz angielskiego to nie wciskaj kitów innym, którzy go nie znają Tongue


RE: Wiadomość w sprawie nie działającego ptzplace - Vesperus - 18-06-2010 16:00

Uwaga uwaga. Jako że napisałem to w dzień w którym nie miałem chęci napisać tego to dałem wam to do przetłumaczenia. Nie mam zamiaru tego wysyłać gdyż teraz ani lockerz ani ptzplace mi nie działa. Zadzwoniłem w sprawie zmiany IP i na razie czekam. Z tego co się dowiedziałem to za kilka dni lockerz mnie odblokuje Big Grin
Znam trochę angielski i jestem w stanie to napisać (w końcu sam napisałem list w sprawie fake kont i lockerz ładnie mi zabrał 50% Big Grin) Tak jak mówię nie miałem ochoty tego pisać samemu. Satan dostał reputa z tego względu że coś z tym zrobił i się tym zainteresował. Po przeczytaniu tego dzieła zauważyłem że jest to bez sensu i nie poprawnie gramatycznie. Szczególnie rzuca się w oczy "get ban" oraz "he does work" oraz inne. Yanke$ reput za tłumaczenie pomimo że nie potrzebuję tego


RE: Wiadomość w sprawie nie działającego ptzplace - Zythus - 19-06-2010 14:19

Fajnie :/ A już chciałem zabierać się za tłumaczenie Smile

Yankes, dziwnie tłumaczysz... Nie mówię, że źle, czy coś, ale jakoś tak hm... dziwnie Big Grin

"how long more"
"jak długo więcej" czy coś w tym stylu xD hahah

No to jedno z tych dziwnych.. lepiej by brzmiało w tym kontekście "how long it'll last?"
Ale tłumaczysz dobrze xd


RE: Wiadomość w sprawie nie działającego ptzplace - DraQo^^ - 19-06-2010 15:12

How long more to tez ile jeszcze ... (chyba)