Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 Dobre sposoby na szybki zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: 2 Dobre sposoby na szybki zarobek (/Temat-2-Dobre-sposoby-na-szybki-zarobek-87528)

Strony: 1 2 3 4


RE: 2 Dobre sposoby na szybki zarobek - furniak - 16-03-2014 19:46

Sam sie zweryfikuje po pierwszej wyplacie. Znaczy przyjdzie mail z kodem. Bana na czym dostaniemy?


RE: 2 Dobre sposoby na szybki zarobek - dorus02 - 16-03-2014 19:58

Co zrobić jak nie dziala ten youwave? Włączam i jest czarny ekran, a jak chce wlaczyc google play to pisze ze android Os not ready. Usunięcie folderu i restart nie pomoglo. Win xp.


RE: 2 Dobre sposoby na szybki zarobek - furniak - 16-03-2014 20:21

Pobierz z jakiejś innej strony lub uruchom jako administrator. Potrzeba także co najmniej 2GB RAM na komputerze (tak wyczytałem gdzieś ale może wystarczy 1GB)


RE: 2 Dobre sposoby na szybki zarobek - m4t0sh - 16-03-2014 21:10

ok mi restart pomógł teraz gdzie tam się polecającego wpisuje...


RE: 2 Dobre sposoby na szybki zarobek - furniak - 16-03-2014 21:20

W aplikacji w głównej zakładce (tam gdzie gry do pobrania) Enter Bonus Code. Przy pierwszej aplikacji wpisz mój nick a przy kolejnych swój Wink


RE: 2 Dobre sposoby na szybki zarobek - m4t0sh - 16-03-2014 21:29

[Obrazek: appre.jpg]
jeśli o tym mówisz to nic nie mam :/


RE: 2 Dobre sposoby na szybki zarobek - dorus02 - 16-03-2014 21:35

A co jeśli zamiast czarnego ekranu mam takie coś, i ten obraz wyswietla sie 5 sekund mignie i znowu 5 sekund i tak miga?
[Obrazek: wawe.jpg]


RE: 2 Dobre sposoby na szybki zarobek - furniak - 16-03-2014 21:36

Nie wiem dlaczego, ale nie masz wogóle żadnych opcji do zdobywania punktów. Nie wiem czym to jest spowodowane.


RE: 2 Dobre sposoby na szybki zarobek - dorus02 - 16-03-2014 22:05

Dobra działa mi to, al podobnie jak kolega nie wiem gdzie wpisać ten kod:>
I jeszcze, co oznaczają te $ pod ofertą, i w jaki sposób zarabiać "normalnie" w tej aplikacji? :>
[Obrazek: wawe.jpg]


RE: 2 Dobre sposoby na szybki zarobek - BabciaKleofas - 16-03-2014 22:44

Ja nadal mam "Unable to send email invites" gdy chcę zaprosić przez maila. Co jest nie tak?

@Edit: Nieważne, udało mi się uruchomić zaproszenia z fejsa.

@Edit2: Temat gorący. Gdzie dokładnie wpisuje się polecającego? Wkleiłby ktoś obrazek? Nie mogę nigdzie czegoś takiego znaleźć.