Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mlody chlopak z ambicjami szuka mentora ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mlody chlopak z ambicjami szuka mentora ! (/Temat-Mlody-chlopak-z-ambicjami-szuka-mentora-87524)



Mlody chlopak z ambicjami szuka mentora ! - Zefirek - 15-03-2014 22:27

Witam , jestem mlodym mezczyzna, pewnie nie jedynym na tym forum. Obserwuje to forum jak i internet juz pare lat.W jednym celu.Jak wiekszosc ludzie tu bedacych. Po to by zarobic,zarobic wiecej. By miec pieniadz.Wiadomo pieniadze szczescia nie daja ale pozwalaja na lepsze zycie.Mam 20 lat , po Liceum bez matury. Pewnie wiekszosc pomysli i powie idz na studia a nie.Moze powiecie ze jestem leniwy,glupi.Ale nie ja nie chce isc gdzies,gdzie i tak wiem ze to nie dla mnie,po co sie tam pchac.Pracuje na rynku -handel bielizna.Zarobki bez szalu 800-1300 czemu tak rozbieznosc ? Wiadomo jak to rynek raz jest , raz gorsza pogoda i nie ma handlu. I ciagle kombinuje jak tu sie dorobic wiecej,bukmacherka byla,ale nie wychodzi mi to. Probowalem rozne systemy i nic,W ruletke tez gralem a to na necie, w naziemnych tez.Szczescie mi sie nie usmiecha.Nie mowie ze chce zarabiac 10000/miesiac. (chociaz bym chcial w sumie ale wiadomo ze kazdy zaczyna od czegos nic od razu ) w buxy,ankiety,reklamy itp nie widze sie, nie dysponuje na ten czas kwotami wielkimi ale szukam kogos kto mi wskaze kierunek w czyms nowym,poza tym co wymienilem albo pokaze to czego wczesniej nie widzialem. Prosi was chlopak mlody o pomoc jak tu dolozyc troche grosza


RE: Mlody chlopak z ambicjami szuka mentora ! - DeoRIP - 15-03-2014 22:29

http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-Mentora-Zajrzyj-87167


RE: Mlody chlopak z ambicjami szuka mentora ! - Liromir - 15-03-2014 23:07

jak jestes rosły chłop to może byś się zajął egzekucją hajsu od scamów? Jerk2


RE: Mlody chlopak z ambicjami szuka mentora ! - Szalony - 15-03-2014 23:14

no bracie ;D! masz jakiś fp ? bloga czy cos ?


RE: Mlody chlopak z ambicjami szuka mentora ! - Admin - 16-03-2014 01:22

Na początek polecam http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/
oraz ogólnodostępną wiedzą której nie brakuje na tym forum. Miło że się przedstawiłeś, ale nie mamy zamiaru mówić Ci że jesteś leniem lub głupkiem (cytuje CiebieTongue) po prostu najpierw czytaj później pytaj Smile


Mlody chlopak z ambicjami szuka mentora ! - Admin - 16-03-2014 01:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.