Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FreeBitco.in Auto Roll iMacro+Solved Captcha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: FreeBitco.in Auto Roll iMacro+Solved Captcha (/Temat-FreeBitco-in-Auto-Roll-iMacro-Solved-Captcha-87517)



FreeBitco.in Auto Roll iMacro+Solved Captcha - marcin0409 - 15-03-2014 20:07

Witam ....

Zrobiłem macro do strony freebitcoin.... wiem , że pełno jest takich macr-o,lecz nie spotkałem jeszcze , żeby same rozwiązywały captcha ....
a więc do rzeczy :
Rejestrujemy się na stronie freebitcoin -RefLink Big Grin
lub freebitcoin-NonRefLink Sad

Pobieramy macro :
FreeBitco.in Auto Roll Macros+Solved Captcha

Pasword rar: 12345678900987654321

Następnie wchodzimy na stronkę ,z której uzyskamy APIKey ,dzięki któremu , jacyś "beduini" , będą rozwiązywać za nas captch-ę TUTAJ
Nie potrzeba ,podawać własnego maila .... wystarczy , że skorzystacie z 10 minutowych maili TUTAJ, nowo wygenerowane maila, wklejacie w odpowiednie pole (nie trzeba podawać żadnego name) , klikacie "submit".....
Kiedy już otrzymaliśmy maila z APIKey ,następnie w folderze c:\Users\xxxx\Documents\iMacros\Datasources\ tworzymy plik o nazwie "APIKey.csv",dajemy edit i wklejamy otrzymany klucz .... następnym krokiem jest edycja ścieżki do której będzie zapisywana/wczytywana captcha.jpg , w kodzie macro domyśle ustawiłem na d:\captcha.jpg , jeśli ktoś nie posiada takiej partycji , MUSI to edytować w macro np na :c:\captcha.jpg ,
WAŻNE ,ABY BYĆ ZALOGOWANYM NA KOMPUTERZE JAKO ADMINISTRATOR , MIEĆ PRAWO DO ZAPISU/ODCZYTU NA DANEJ PARTYCJI .....

Należy pamiętać , że 1 APIKey =10 captcha for free, czyli około 10 rund(godzin) na freebitcoin, napisałem "około" gdyż możliwe, że chinole nie dostali dziś odpowiedniej racji ryżu i popełniają błędy , co prawda rzadko , ale się zdarza .....
Jak uzyskać następny APIKey ?? ....Wystarczy zmienić IP , są VPN-y , proxy i inne pierdoły .....
Sam próbowałem zrobić macro do automatycznego "grabienia" APIKey , lecz zatrzymałem się na pewnym etapie i stoję ..... daję macro nieskończone TUTAJ....być może znajdzie się tu ktoś ,kto będzie umiał "dopisać" resztę i podzieli się z nami w tym temacie .....
AHA i jeszcze jedna ważna sprawa : nie wyciągajcie na maxa xxx APIKey , gdyż i tak po chyba 24h tracą ważność ....
Na dowód że macro działa nagrałem filmik :YouTube.....

Jeśli podoba Wam się macro , możecie dać reputa .... dzięki !!!


RE: FreeBitco.in Auto Roll iMacro+Solved Captcha - intercorp - 14-04-2014 23:34

Witam,

Super rozwiązanie ! Czy mógłbyś mi podać adres strony z APIKey bo adfly chyba go zablokowalo.

Dzięki !
Pozdrawiam

Ok znalazłem http://manymacros.com/ będę próbował zrobic cos co dziala bez limitu. Jak się uda to się podziele. Bardzo mi się podoba to co zrobiłeś. Dzięki i pozdrawiam raz jeszcze !


RE: FreeBitco.in Auto Roll iMacro+Solved Captcha - marcin0409 - 16-04-2014 12:59

Proszę Cię bardzo
ApiKey


RE: FreeBitco.in Auto Roll iMacro+Solved Captcha - zoheir - 07-09-2014 06:56

Thank you very much!!!


RE: FreeBitco.in Auto Roll iMacro+Solved Captcha - TechByte - 07-09-2014 11:59

Działa wam ta strona? http://manymacros.com/


RE: FreeBitco.in Auto Roll iMacro+Solved Captcha - marcin0409 - 07-09-2014 14:57

(07-09-2014 11:59)TechByte napisał(a):  Działa wam ta strona? http://manymacros.com/

Obecnie nie działa Big Grin , ale nie zdziwiłbym się jakby padła , ceny bardzo wysokie patrząc na inne servisy ....jeszcze jak można było ich oszukać i dostawać 10 captcha for free , była warta uwagi , a teraz ??/ Big Grin


RE: FreeBitco.in Auto Roll iMacro+Solved Captcha - Rabza - 26-09-2014 19:56

polecam Smile


RE: FreeBitco.in Auto Roll iMacro+Solved Captcha - kastaniety - 08-06-2015 23:56

Ma ktoś aktualne makro do tej stronki?