Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy właściciel a wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Nowy właściciel a wypłaty (/Temat-Nowy-wlasciciel-a-wyplaty-87494)

Strony: 1 2


Nowy właściciel a wypłaty - krzysio3001 - 15-03-2014 15:36

Witam!
Wiecie może, czy nowy właściciel wypłaca??
Ktoś dostał wypłatę?
Pzdr.


RE: Nowy właściciel a wypłaty - kamildv5 - 15-03-2014 17:28

Wypłaca prawie codziennie, ja dostałem na drugi dzień po zleceniu


RE: Nowy właściciel a wypłaty - kukukukurydza - 16-03-2014 13:34

Skoro wypłaca to dlaczego serwis jest dalej w scamie? Tak, wiem że serwis tam trafił bo został sprzedany przez Vex'a komuś innemu, ale skoro wypłaca i zarabiam.com go reklamuje to nie jest scamem. W ogóle dziwne kity niektórzy wciskają: "Fires nie jest scamem ale jest w dziale scam, bo..." Samo to myli nowych forumowiczów. Ludzie widzą że fires jest w dziale scam czyli reklama na głównej jest negowana antyreklamą w liście na forum - bez sensu. Ktoś by pomyślał o co chodzi? A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$ ;D Widocznie tak jest wygodniej.


RE: Nowy właściciel a wypłaty - TwojPsycholog - 16-03-2014 13:43

Ponieważ Admin czeka aż nowe fires.pl będzie sprawdzone


RE: Nowy właściciel a wypłaty - Admin - 16-03-2014 21:12

(16-03-2014 13:34)kukukukurydza napisał(a):  Skoro wypłaca to dlaczego serwis jest dalej w scamie? Tak, wiem że serwis tam trafił bo został sprzedany przez Vex'a komuś innemu, ale skoro wypłaca i zarabiam.com go reklamuje to nie jest scamem. W ogóle dziwne kity niektórzy wciskają: "Fires nie jest scamem ale jest w dziale scam, bo..." Samo to myli nowych forumowiczów. Ludzie widzą że fires jest w dziale scam czyli reklama na głównej jest negowana antyreklamą w liście na forum - bez sensu. Ktoś by pomyślał o co chodzi? A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$ ;D Widocznie tak jest wygodniej.


A nie lepiej zapytać, niżeli wypisywać głupoty? Dział tu leży z kilku powodów, głównym jest fakt że nowi właściciele fires tymczasowo nie chcą OGROMNEGO RUCHU, który wygeneruje dział, aktywność którą wywołuje ich baner reklamowy jest dla nich wystarczająca. Fires ma także swój oficjalny temat tak jak większość serwisów smsowych w dziale "zbiór serwisów zarobkowych".

(16-03-2014 13:43)TwojPsycholog napisał(a):  Ponieważ Admin czeka aż nowe fires.pl będzie sprawdzone

Z tego co widzę na forum nowi właściciele płacą regularnie, sam jestem ciekaw kiedy VEX ureguluje stare płatności, domyślam się że sporo osób wciąż na to czeka.


RE: Nowy właściciel a wypłaty - zila - 18-03-2014 17:07

Ja mam pytanie, na stronie fires napisali:
"Pieniądze zostały wypłacone"

Natomiast do mnie nic nie doszło, a konto na fires zostało wyczyszczone do 0zł.


RE: Nowy właściciel a wypłaty - kamildv5 - 18-03-2014 18:29

up, taka informacja pokazała się wszystkim. A wypłaty z starego Fires zostały już zlecone


RE: Nowy właściciel a wypłaty - zila - 18-03-2014 22:17

Czemu ja wypłaty nie dostałem?
Do kogo w tej sprawie mogę pisać?


Odp: RE: Nowy właściciel a wypłaty - casualsprojects - 18-03-2014 22:57

(18-03-2014 22:17)zila napisał(a):  Czemu ja wypłaty nie dostałem?
Do kogo w tej sprawie mogę pisać?

A zleciles ją przed wyvczyszczeniem konta i masz rachunek?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Nowy właściciel a wypłaty - zila - 19-03-2014 15:12

Nie, bo nie wiedziałem, że zmienia się właściciel i że będą czyscić konta.