Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program/platforma do nabijania fanów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Program/platforma do nabijania fanów. (/Temat-Program-platforma-do-nabijania-fanow-87491)



Program/platforma do nabijania fanów. - Maniero - 15-03-2014 15:19

Jaką polecicie platformę/program (typu FanCop) do nabijania fanów na fejsie (tak wie, fani z wymiany nie są "fajni", wiem o tym). Komp chodzi mi dziennie jakieś 12/15h (musi tyle chodzić) i tutaj pytanie, ile dziennie jestem w stanie nabić pkt które przeznaczę na pozyskanie fanów (ile fanów dziennie jestem w stanie pozyskać?).


RE: Program/platforma do nabijania fanów. - tidid - 15-03-2014 18:42

Polecam serwis likeplus.eu
Myślę, że dałbyś rade pozyskać dziennie ~300 fanów.

Jeśli chodzi Ci o byle jakich fanów to like4like.org


RE: Program/platforma do nabijania fanów. - unforgivable - 16-03-2014 01:04

Ja polecam addmefast.com + skrypt iMicros Smile

Maksymalnie z tego skryptu dziennie bez "bana" możesz nabić do 2-3 tysięcy punktów czyli pi razy drzwi na oko będziesz miał około 500 fanów.


RE: Program/platforma do nabijania fanów. - PaulRcootiC - 16-03-2014 08:28

iMacros nie iMicros


RE: Program/platforma do nabijania fanów. - Adrjan77 - 18-03-2014 12:12

Z kumplem chcielibyśmy postawić fanpage dla Niemców, czy macie jakieś strony podobne do tych wyżej z tym, że przeznaczone do zdobywania naszych sąsiadów zza zachodniej granicy?


RE: Program/platforma do nabijania fanów. - tidid - 18-03-2014 12:30

Like4like.org i ustawiasz w ustawieniach


RE: Program/platforma do nabijania fanów. - Adrjan77 - 18-03-2014 12:39

Nie chcę wyjść na ignoranta... ale mógłbyś podpowiedzieć w których ustawieniach tego szukać?
BTW, dzięki za szybką odpowiedź

ok, poradziłem sobie, dzięki


RE: Program/platforma do nabijania fanów. - aero2 - 18-03-2014 13:07

Z polskich to najlepszy LikePlus.pl i przy okazji kliknięcia na nagrodę można zamienić.Smile