Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie fanpage 1kk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie fanpage 1kk (/Temat-Zarabianie-fanpage-1kk-87485)

Strony: 1 2


Zarabianie fanpage 1kk - churel - 15-03-2014 14:19

Witam chciałbym zarobić na Fanpagę Ogółem mam 1kk Like
Fanpage mają od 10k do 50k
Potrzebuje bardzo szybko pieniędzy więc adfly ani reklamowanie innych Fanpage mnie nie interesuje .
Potrzebuje zarobić 1500zł(wiem dużo)
Myślałem nad subskrypcjami sms bądź sms-ami premium typu hotcash

Ale tutaj moje pytanie Wink jak skutecznie reklamować to na Fanpage gdy wstawię link z opisem do lokalizatora zawartość zobaczy 200 os na FP 10k
Może jest jakiś skuteczniejszy sposób za pomoc zarejestruję się z refa

I tutaj jeszcze jedno pytanie mi się nasuwa dam radę zarobić tylę w tydzień ?


RE: Zarabianie fanpage 1kk - As7 - 15-03-2014 14:24

Da sie na pewno, ale jak widze jesteś zielony więc ciężko to widzę. Z drugiej strony dla chcącego nic trudnego. Bierz się do roboty.
Spamuj linkami usługami sms gdzie się da, Reklamuj na FP.


RE: Zarabianie fanpage 1kk - churel - 15-03-2014 14:51

(15-03-2014 14:24)As7 napisał(a):  Da sie na pewno, ale jak widze jesteś zielony więc ciężko to widzę. Z drugiej strony dla chcącego nic trudnego. Bierz się do roboty.
Spamuj linkami usługami sms gdzie się da, Reklamuj na FP.
Właśnie myślę zacząć boli mnie to że nie ma doładowań na subskrybcji MT poza firesubem(tutaj nie chce bo za długo będę czekał na wypłatę)
A wcześniej zarabiałem na easysubie na doładowaniach konkretną kasę.


RE: Zarabianie fanpage 1kk - pietreczka - 15-03-2014 17:21

Tutaj masz mój dziennik Wink http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-by-pietreczka-Subskrypcje-SMS-87119
Znam się trochę na tym, myślę, że damy rade wyciągnąć te 1500zł spokojnie
GG 3108167


RE: Zarabianie fanpage 1kk - yazir - 15-03-2014 17:33

To ile osób zobaczy post zależy od wielu czynników jan np godzina a nawet dzień wstawienia. Ale nawet jeśli już ktoś zobaczy wpis musisz go nim zainteresować opisem jak i grafiką.
1500 zł jest do osiągnięcia w tydzień bez problemu. Mozesz to zrobić na "chama" spamując programami, jak i bardziej finezyjnie tak by nie stracić zaufania fanów.
Z mojej strony radzę Ci najpierw przyjrzeć się jakich masz fanów. Tzn grupa wiekowa oraz płeć, na fanpage gdzie przeważają mężczyźni w wieku ok 30 lat nie ma sensu reklamować oferty dla nastolatek. Wyjatkiem w takiej sytuacji gdzie masz przewagę mężczyzn, a oferta powinna zainteresować kobiety są dni typu walentynki czy dzień kobiet.


RE: Zarabianie fanpage 1kk - Kar425 - 28-03-2014 20:52

Troszke poszperac i ruszyc głową i da się podbić góry Smile


RE: Zarabianie fanpage 1kk - Kar425 - 28-03-2014 21:53

albo sprzedaj po prostu ;d


RE: Zarabianie fanpage 1kk - Advanceee - 22-04-2014 20:59

Ja bym sprzedał na Twoim miejscu Wink


RE: Zarabianie fanpage 1kk - 4funsecond - 23-04-2014 19:08

Znam się na zarabianiu przez fejsa, napisz na pw, wszystko dokładnie opiszę.


RE: Zarabianie fanpage 1kk - Rob89 - 23-04-2014 22:03

poszukuję mentora