Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena w Godaddy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Domena w Godaddy (/Temat-Domena-w-Godaddy-87471)



Domena w Godaddy - ManXer - 15-03-2014 11:51

Polecacie domeny z godaddy.com do blogów pod PPA? Wczoraj trochę szukałem i tam mi wychodzi najtaniej (10$ z ukryciem danych), tylko słyszałem że czasem potrafią zablokować albo usunąć domenę bez powodu.


RE: Domena w Godaddy - linoskoczek - 15-03-2014 22:01

W sumie nie ma różnicy gdzie, zazwyczaj patrzy się na cenę i staż operatora.
Usuwanie bez powodu to chyba idiotyczna wymówka osób, które nie rozumieją angielskiego i tego, co się do nich pisze.


RE: Domena w Godaddy - ManXer - 15-03-2014 22:51

Generalnie z tego co widziałem to oni potrafią np. zablokować domenę do czasu potwierdzenia tożsamości poprzez przesłanie zdjęcia swojego dowodu czy tam karty debetowej/kredytowej i potem wszystko zazwyczaj jest ok, tylko niepokojące jest to że wystarczy żeby minimalnie im coś nie pasowało w płatności itp. żeby o to poprosili. Kartę debetową mam, dowód tymczasowy też więc raczej obyłoby się bez problemów Smile Dużo osób bardziej poleca namecheap.com, a tam można mieć za 9$ domenę + ukrycie danych za darmo, więc jest to różnica 5 dolarów.


RE: Domena w Godaddy - linoskoczek - 16-03-2014 22:37

A te ukrycie danych nie ukrywa przypadkiem tylko miejsca zamieszkania, telefonu itp. a zostawia nazwisko i imię?

Radziłbym zapłacić pare złotych więcej i mieć domenę .com na OVH.pl. Ja mam swoją .org i o ile pamiętam, to nic nie płaciłem za whois privacy.


RE: Domena w Godaddy - Klin - 18-03-2014 06:50

Bierz z http://superhost.pl okolo 12 zł. Vat'em. Ukrycie danych w pakiecie